PLATFORMA, W KTÓREJ STWORZYSZ SWÓJ KURS ONLINE!

WP Idea pomaga tworzyć kursy bez znajomości programowania.

Nie musisz być ekspertem od Javy, PHP czy MySQL.


My dostarczamy całą technologię, Ty — swój talent, pasję i wiedzę przekuwasz w skuteczny kurs online!

Dowiedz się więcej!

Wypełnij formularz i odbierz

darmowy 30-dniowy okres próbny

30 DNI ZA DARMO

Brak prowizji

Twoje przyszłe zyski są tylko Twoje.

Brak abonamentu

Jedna wpłata, wiele możliwości, 3 pakiety.

30 dni na zwrot pieniędzy bez żadnych pytań.

Gwarancja satysfakcji

JAK TO DZIAŁA

Otrzymasz na własność narzędzie do sprzedaży kursów

WP IDEA to system do tworzenia i sprzedaży kursów na stronie czy blogu. Żadnych abonamentów, limitów czasowych czy ilościowych. WP Ideę kupujesz jednorazowo, na własność i na zawsze. Zamówienia, faktury, wysyłka, przelewy — wszystko jest automatyczne! Nie musisz tracić czasu na tworzenie własnej platformy kursowej ani kupować jej u zewnętrznych programistów. WP Idea to gotowe, pudełkowe rozwiązanie dla osób chcących zarabiać w sieci. Droga do sprzedaży pierwszego kursu może być naprawdę krótka:

SPRZEDAŻ

WGRANIE KURSU

INSTALACJA

Wykup opcję WP Idei, która Ci odpowiada, lub wypróbuj bezpłatnie. Pamiętaj, masz 30 dni na zwrot bez kosztów. Pomożemy Ci w całym procesie instalacji systemu.

Wybierz szablon i dodaj kursy.


Dzięki wygodnemu kreatorowi jest to naprawdę proste. Każdy detal jest tu oparty o sugestie klientów.

Gdy opublikujesz kurs online, pozostaje Ci jedynie promować stronę, rozwijać ofertę i cieszyć się zamówieniami.


System WP Idea zadba o resztę, rozsyłając maile, faktury i materiały dla kursantów.

Jedyne, czym musisz dysponować, to konto płatności online przypisane do Twojej firmy oraz… kurs, który chcesz sprzedawać.

Wypróbuj bezpłatnie

Otrzymasz rok darmowych aktualizacji, rok wsparcia technicznego i aż 30 dni na zwrot bez podawania przyczyny. Instalacja systemu jest gratis.

JAK ZACZĄĆ?

Opinie o naszej idei. Posłuchaj blogerów i e-przedsiębiorców

WP Idea pomogła setkom ludzi z pomysłem zmienić pasję w źródło zarobku. Dziesiątki z nich utrzymują się wyłącznie z blogowania i kursów, a niektórzy stali się internetowymi milionerami. Jesteśmy dumni z ich osiągnięć i cieszymy się, że możemy dostarczyć mechanizmy, które pomagają zmieniać talenty w zyski. Zobacz, co nasi klienci mówią o WP Idea:

OPINIE

"Kiedy tworzyłem swój pierwszy kurs online, wiedziałem, że wolę skorzystać z gotowej platformy niż samemu łączyć ze sobą różne wtyczki do obsługi koszyka, obsługi płatności, wysyłki maili i zabezpieczenia treści. Znajomi autorzy kursów online doradzili mi WP Idea, skorzystałem i jestem bardzo zadowolony – wszystko działa jak należy, a w razie pytań czy niespodziewanych sytuacji support ratuje mnie z kłopotów. Twórcy platformy regularnie konsultują ze swoimi klientami wprowadzanie funkcje i ciągle ją rozwijają. Polecam."

Marek Jankowski

malawielkafirma.pl

"Współpracowałem z Michałem przy realizacji projektu Budżet domowy w tydzień – internetowego kursu obejmującego lekcje wideo, ćwiczenia oraz dodatkowe materiały szkoleniowe dostępne wyłącznie dla nabywców kursu.


Michał przygotował i wdrożył dla mnie kompletną platformę umożliwiającą sprzedaż i udostępnianie tego kursu. Udało nam się stworzyć rozwiązanie, które w pełni automatyzuje proces sprzedaży kursu przez Internet, minimalizując nakład pracy."

Michał Szafrański

JakOszczedzacPieniadze.pl

"Do Michała zgłosiłam się z zapotrzebowaniem na platformę, na której mógłby powstać mój kurs online z zarządzania czasem. Nic nie wiedziałam na ten temat i nie miałam pojęcia, za co się zabrać. Michał zachwycił mnie swoim profesjonalnym podejściem.


Platforma, która powstała, jest przez Klientki bardzo chwalona jako przejrzysta, czytelna i łatwa w użyciu. A wiadomo, że zadowolenie Klientów jest najważniejsze. W 100% polecam rozwiązania Michała - ja zamierzam z nich korzystać w przyszłości."

Ola Budzyńska

PaniSwojegoCzasu.pl

"Michał jest właściwą osobą, do której należy się zgłosić, kiedy wiesz, że chcesz zrobić szkolenie on-line, a nie masz zielonego pojęcia, jak się za to zabrać od technicznej strony.


Skorzystałem z proponowanych przez niego rozwiązań, bezproblemowo wdrożył rozwiązania, które mi się wymarzyły i - co najważniejsze - wszystko funkcjonowało i wciąż doskonale funkcjonuje."

JasonHunt.pl

Jason Hunt

Click to play video
Click to play video
Click to play video

Click to play video
Click to play video
Click to play video

Click to play video
Click to play video
Click to play video

ŁATWE PŁATNOŚCI, KSIĘGOWOŚĆ I KAMPANIE

WP Idea jest w pełni zintegrowana z najpopularniejszymi systemami płatności online (obsługuje też kryptowaluty), systemami fakturującymi i narzędziami do kampanii reklamowych (systemy mailingowe, Facebook itp.). Promocja i rozliczanie transakcji stają się proste, szybkie i przyjemne. Możesz skoncentrować się na tym, co najważniejsze.

FUNKCJE SYSTEMU

Dodatkowe funkcje naszego systemu

Moduł WP Idea dostosuje się do Twoich planów, pomysłów i stylu działania. Na wygodę, która przekonała do WP Idei przedsiębiorców z milionami wejść i tysiącami transakcji, składają się liczne drobne funkcje, które czynią biznes w sieci łatwiejszym. Między innymi:

KODY ZNIŻKOWE

PAKIETY

ŚLEDZENIE POSTĘPÓW

OGRANICZONY CZASOWO DOSTĘP DO KURSÓW

PLUS/PRO

PLUS/PRO

PRO

Kody zniżkowe

Możesz łatwo dodawać kody zniżkowe: ogólne, do poszczególnych produktów, wydzielonych grup klientów albo nawet pojedynczych osób.

Kody możesz też łatwo wycofywać oraz monitorować ich skuteczność.

Pakiety

Dziel swoją ofertę na pakiety, które pomogą znajdować coraz skuteczniejsze sposoby sprzedaży i promocji kursów. Możesz tworzyć pakiety okazyjne (np. świąteczne), monitorować wyniki oraz badać różne strategie cenowe.

Śledzenie postępów

Zarządzać można tylko tym, co się mierzy.

Dlatego nasz system pozwala kursantom na łatwe i czytelne ocenianie swoich postępów. Dzięki temu będą wyraźniej widzieć, ile się dzięki Tobie nauczyli.

Limity czasowe dla kursów

Możesz decydować o tym, na jaki czas udostępniasz zawartość kursantowi. Limit czasowy może być doskonałym czynnikiem mobilizującym nabywców do odpłatnego przedłużenia dostępu.

Kliknij tutaj dwukrotnie aby edytować tekst asdgasjg fgjsg jasg jsa

UDOSTĘPNIANIE TREŚCI Z OPÓŹNIENIEM

TESTY/QUIZY LUB CERTYFIKATY

KURS JAKO PREZENT

INTEGRACJA Z ZEWNĘTRZNYMI SKLEPAMI

PLUS/PRO

PLUS/PRO

PRO

PRO

Przedsprzedaż kursu

Zbieraj pierwszych kursantów, jeszcze zanim stworzysz kurs. Dzięki opcji startu z określoną datą możesz sprzedawać dostęp do zawartości, która zostanie odblokowana dopiero później.

Klonowanie kursów

Publikuj różne wersje kursu dopasowane do potrzeb oddzielnych grup odbiorców. Na bazie jednego kursu możesz stworzyć kilka odrębnych, tak, by każdy dobrał wariant dopasowany dokładnie pod swoje oczekiwania.

Kurs jako prezent

Czy może być prezent bardziej praktyczny od kursu, który potrafi zmienić życie? Czy to nowa dieta, czy nowe umiejętności, kurs online może być ciekawym i pożytecznym upominkiem. Taki prezent ucieszy odbiorcę, a przy okazji wyróżni Ciebie.

Integracja ze sklepami

WP Idea jest zintegrowana ze sklepami WooCommerce i Shoplo. Jeśli chcesz sprzedawać kursy przez już istniejący sklep, możesz opcjonalnie połączyć funkcje sklepu i naszego modułu. WP Idea działa wtedy w tle jako mechanizm obsługujący kursy, a sklep służy ich sprzedaży.

Oraz wiele więcej...

Wypróbuj bezpłatnie

Otrzymasz dużo więcej korzyści niż przykładowe powyżej, rok darmowych aktualizacji oraz miesiąc na zwrot bez podawania przyczyny. Instalacja systemu jest gratis.

SPRAWDŹ ZA DARMO, CZY WP IDEA JEST DLA CIEBIE

Chciałbyś mieć możliwość przetestowania produktu przed zakupem? My dajemy Ci taką możliwość! Na WP Idei działa wiele najpopularniejszych platform kursowych w Polsce. Przekonaj się sam, co sprawia, że ich twórcy zostają z nami.

  • 30 DNI TESTÓW GRATIS
  • INSTALACJA GRATIS
  • WSPARCIE GRATIS
Wypróbuj bezpłatnie

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Michał Jaworski, ul. Bielawy 22, 62-530 Kazimierz Biskupi, e-mail: kontakt@upsell.pl. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności (https://upsell.pl/polityka-prywatnosci/).