Zostań instalatorem

profesjonalnego oświetlenia świątecznego Christmas Decorators

Poszukujesz dodatkowych zleceń w okresie świątecznym?

Wypełnij formularz, a otrzymasz od nas email z następnymi krokami.

Zarabiaj nawet 2000 zł dziennie!

Dołącz do sieci profesjonalnych instalatorów

Profesjonalne szkolenia online

Do nawiązania współpracy z Christmas Decorators nie potrzebujesz żadnych dodatkowych uprawnień czy umiejętności. Otrzymasz od nas pakiet szkoleń online, dzięki którym staniesz się specjalistą oraz profesjonalnym instalatorem oświetlenia świątecznego.

Na każdym etapie naszej współpracy możesz liczyć na wsparcie techniczne zarówno od specjalistów z Polski, jak i USA. Oferowane przez nas oświetlenie to grupa produktów profesjonalnych, przeznaczonych zarówno do użytku domowego, jak i komercyjnego. Jeśli będziesz potrzebować pomocy przy instalacji większego zlecenia, daj nam znać - jesteśmy tu dla Ciebie.

Wsparcie techniczne

Nasza firma ściśle współpracuje z najlepszymi instalatorami w Stanach Zjednoczonych. Co roku trzech naszych najlepszych Partnerów i współpracowników jedzie do USA na profesjonalne szkolenie z zakresu instalacji oświetlenia świątecznego u najlepszych instalatorów na świecie.

Nagrody dla najlepszych

Pozyskuj własnych Klientów

Od nas otrzymujesz zlecenia na instalacje w Twoim regionie, ale sam również możesz zadbać o reklamę wśród swojej rodziny, sąsiadów, znajomych czy stałych Klientów. Będzie to miało wpływ na Twoje przychody. Zarobisz na montażu oraz na zakupie produktów (do jego realizacji) z naszego sklepu online, w którym otrzymasz atrakcyjne rabaty przewidziane tylko dla instalatorów.

Jeśli chcesz wziąć sprawy w swoje ręce i planujesz sam pozyskiwać własnych Klientów, to dostarczymy Ci wszystkie niezbędne materiały marketingowe, takie jak katalogi, foldery, ulotki, zawieszki na drzwi itp. Dzięki temu będziesz budować własny portfel Klientów, których możesz obsługiwać w każdym kolejnym sezonie przedświątecznym.

Gotowe materiały marketingowe

Podejmując z nami współpracę, będziesz szefem sam dla siebie. Nie zostajesz naszym pracownikiem, ale Partnerem. To od Ciebie będzie zależało, ile czasu poświęcisz na realizację zleceń, działania reklamowe i ile na tym zarobisz.

Elastyczne godziny pracy

!

A CO NAJWAŻNIEJSZE:

Do wykonania instalacji naszego systemu oświetlenia świątecznego nie potrzebujesz uprawnień elektrycznych, żadnego specjalistycznego sprzętu czy doświadczenia w tej branży. Cały montaż odbywa się bez ingerencji w strukturę budynku i jest bardzo prosty oraz intuicyjny.

Zostań naszym Partnerem! Wystarczy, że dysponujesz drabiną, wolnym czasem w okresie przedświątecznym, jesienno-zimowym oraz motywacją do działania i zdolnościami manualnymi. Nie musisz również prowadzić własnej działalności gospodarczej.

DOŁĄCZ DO NAS!

Dla kogo

możesz wykonywać instalacje oświetlenia?

Osoby prywatne

Instaluj oświetlenie w domach prywatnych, mieszkaniach, na tarasach i balkonach itp. Całe oświetlenie może zostać zamontowane na linii dachu, w ogrodzie, a nawet zamontowane wzdłuż ścieżek i podjazdów.

Nasze systemy oświetlenia świątecznego to produkty profesjonalne, przygotowane do użytku komercyjnego. Mogą zostać zainstalowane w hotelach, pensjonatach, restauracjach lub w przestrzeniach publicznych.

Firmy i przedsiębiorstwa

Nasze produkty zostały zaprojektowane tak, aby sprostać najbardziej rygorystycznym wymaganiom bezpieczeństwa w użytku komercyjnym, ale również są odpowiednie dla właścicieli domów i mieszkań, którzy stawiają na produkty wysokiej jakości w przystępnej cenie.

DOŁĄCZ DO NAS!

Zobacz

jak może wyglądać Twoja praca:

Zacznij już dziś!

Zarejestruj się online

Wypełnij formularz kontaktowy, podaj miasto lub region, w którym chcesz wykonywać instalacje oświetleniowe, i poczekaj na kontakt z naszej strony.

Zawarcie z nami umowy partnerskiej daje ci gwarancję najlepszych cen na rynku przy zakupie profesjonalnego oświetlenia świątecznego niezbędnego do realizacji zleceń instalatorskich.

Podpisz umowę partnerską

Pamiętaj, że nie musisz czekać, aż dostaniesz od nas pierwsze zlecenie na instalację. Dajemy Ci pełną swobodę w pozyskiwaniu własnych Klientów.

Zacznij zarabiać

ZAREJESTRUJ SIĘ

Prowadzisz własną firmę?

Jeśli prowadzisz własną firmę, zatrudniasz pracowników i chcesz nawiązać z nami współpracę, skontaktuj się z nami, wypełniając formularz kontaktowy lub indywidualnie pod numerem telefonu 798 323 445 lub napisz na kontakt@christmasdecorators.pl

Poznaj produkty najwyższej jakości. Do tej pory niedostępne na polskim rynku.

W naszej ofercie znajduje się szeroka gama świateł i dekoracji, takich jak w 100% wodoodporne lampki świąteczne, girlandy i łańcuchy świetlne z wymiennymi żarówkami LED, wieńce świąteczne, kokardy dekoracyjne oraz niezbędne akcesoria potrzebne do montażu. Za pomocą naszych rozwiązań systemowych będziesz mógł cały budynek oświetlić za pomocą jednej wtyczki. Dzięki naszym profesjonalnym rozwiązaniom bez wysiłku zrealizujesz najbardziej skomplikowane instalacje świetlne.

Co wyróżnia nasze produkty?

W odróżnieniu do zwykłych lampek świątecznych dostępnych w tradycyjnych sklepach wszystkie oferowane przez nas rozwiązania oświetleniowe to produkty profesjonalne, charakteryzujące się najwyższą jakością wykonania, bardzo wysoką wytrzymałością i odpornością na najtrudniejsze warunki atmosferyczne. Oferowane przez nas produkty są używane przez profesjonalnych instalatorów na całym świecie. Zostały zaprojektowane tak, aby sprostać najbardziej rygorystycznym wymaganiom bezpieczeństwa w użytku komercyjnym, ale również są odpowiednie dla właścicieli domów i mieszkań, którzy stawiają na produkty wysokiej jakości w przystępnej cenie.

Możliwość podłączenia aż do 3000 LED

Nasze produkty można łączyć w zintegrowane ciągi świetlne. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom masz możliwość podłączenia aż do 3000 świateł LED na jednej wtyczce.

Dostarczamy wszystkie niezbędne akcesoria montażowe, które dają nieograniczone możliwości montażu oświetlenia bez ingerencji w konstrukcję budynku. Klipsy, paliki do wbijania w ziemię, kable systemowe, przedłużacze i rozdzielacze.

Bez ingerencji w konstrukcję budynku

Oświetlenie systemowe jest bardzo intuicyjne i proste w montażu. Nie potrzebujesz żadnych specjalistycznych uprawnień, żeby zacząć. Wystarczy, że dysponujesz wolnym czasem i zdolnościami manualnymi.

Bez specjalistycznych umiejętności

DOŁĄCZ DO NAS!

O nas

W branży oświetleniowej działamy już ponad 10 lat. Bazując na naszym wieloletnim doświadczeniu w oświetleniu oraz wyszkolonym zespole, staliśmy się wiodącym dostawcą lampek i dekoracji świątecznych w Polsce.


Christmas Decorators to nasz najnowszy projekt i zupełnie nowatorskie podejście do oświetlenia świątecznego w Polsce. Jako jedyni ściśle współpracujemy z firmami i instalatorami tego typu oświetlenia w Stanach Zjednoczonych. Regularnie przechodzimy niezbędne szkolenia, których celem jest ciągłe podnoszenie naszych kwalifikacji i wiedzy. Dzięki temu z dumą i radością możemy powiedzieć, że jesteśmy najlepsi w dziedzinie profesjonalnego oświetlenia świątecznego i sezonowych instalacji oświetleniowych.

Wypełnij formularz, a otrzymasz od nas email z następnymi krokami.

Dołącz do nas i zostań instalatorem Christmas Decorators.

Zarabiaj nawet 2000 zł dziennie!

Wypełnij formularz już dziś.