Ty szukasz powierzchni biurowych.

My połączymy Cię bezpośrednio z wynajmującymi.

Realko24 - Największa baza budynków komercyjnych i wynajmujących z bezpośrednim kontaktem w Polsce.

ZNAJDŹ BIURO
NASZE ATUTY

Realko24 - biuro,

którego szukasz jest u nas

Jesteśmy jedyną platformą w Polsce, która umożliwia złożenie zapytania ofertowego bezpośrednio u wielu wynajmujących powierzchnie komercyjne. Pozwala to w najkrótszym czasie otrzymanie precyzyjnych ofert wynajmu przestrzeni biurowej, handlowej lub magazynowej której szukasz. Dzięki nam wybierzesz idealną powierzchnię komercyjną bezpośrednio od wynajmujących, bez przeszukiwania portali ogłoszeniowych ani angażowania agenta nieruchomości. Wynajmij biuro tam, gdzie chcesz i wybierz najlepszą ofertę.

W skrócie korzystasz z Realko24 za darmo, oszczędzasz czas i pieniądze.

ZNAJDŹ BIURO Z REALKO24

FAQ & fakt

Czym różni się REALKO24 od agencji pośrednictwa?

REALKO24 przekazuje zapytanie od poszukujących najemców bezpośrednio wynajmującym. Ci dokładnie znają swoje powierzchnie – dlatego mogą szybko podjąć decyzję, czy są w stanie spełnić wymogi opisane przez najemcę w zapytaniu. Dzięki temu oferta jest precyzyjna i pozwala zaoszczędzić czas, jednocześnie umożliwiając dotarcie do bardzo wielu powierzchni w ułamku sekundy.

Czym REALKO24 różni się od zwykłych serwisów z ofertami?

REALKO24 eliminuje z procesu wynajmowania powierzchni przeglądanie serwisów dla najemców, korzystanie z usług brokera, czy umawianie się na bezowocne spotkania. Jeśli używasz REALKO24 jako najemca, to oferty szukają Ciebie – i to oferty spersonalizowane, dostosowane do Twoich oczekiwań i potrzeb.

Czy REALKO24 współpracuje z agencjami nieruchomości?

REALKO24 współpracuje ze wszystkimi, którzy wnoszą wartość dodaną do procesu. Zdarza się, że pośrednicy są agentami wyłącznymi i wtedy reprezentują wynajmującego powierzchnię.

REALKO24 pobiera najniższą prowizję – od każdego wynajmującego taką samą. Dlaczego to takie ważne?

Dzięki innowacyjnej technologii REALKO24 jest w stanie przeprowadzić proces poszukiwania powierzchni znacznie taniej niż zakładają standardowe metody – bez wielu pracowników, działań marketingowych itp. Dlatego REALKO24 pobiera najniższe stawki na rynku. To, że od wszystkich pobieramy taką samą prowizję, jest również kluczowe – dzięki temu jesteśmy w pełni niezależni w “łączeniu i doradztwie”. Na rynku nieruchomości zdarza się tak, że jeden najemca w budynku płaci np. 3 razy większą prowizję niż drugi – to objaw dyskryminacji przez pośrednika. W REALKO24 od wszystkich wynajmujących pobieramy 1% wartości kontraktu najmu. Przy kontrakcie na rok to mniej niż ⅛ miesiąca!

Czy platforma REALKO24 jest płatna?

Korzystanie z REALKO24 jest całkowicie bezpłatne dla najemców. Wynajmujący płacą prowizję w wysokości 1% wartości kontraktu – najmniej na rynku! Płatna jest dopiero jako tzw. "success fee" po zawarciu umowy z najemcą przedstawionym przez Realko24.

Nie mam działalności gospodarczej – czy mogę korzystać z REALKO24?

Tak, osoby bez założonej działalności gospodarczej również mogą korzystać z REALKO24.

Jakie oferty mogę zobaczyć dzięki REALKO24?

Oferty, do których masz dostęp dzięki REALKO24, to dostosowane do Twoich potrzeb propozycje, które pojawią się dopiero, kiedy określisz swoje potrzeby. Te wytyczne trafiają do potencjalnych wynajmujących, który będą mieli szansę zaoferować Ci spersonalizowane oferty najmu. Wynajmujący nie ma możliwości skontaktowania się z Tobą, jeśli nie określisz, czego potrzebujesz.

Co to znaczy, że oferta jest “szyta na miarę”?

Obecnie szukając w sieci ofert dostępnej powierzchni widzimy mnóstwo ogłoszeń, są to jednak często tzw. “przynęty”, które mają Cię skłonić do nawiązania kontaktu telefonicznie lub mailowo. Jednak często oferty te mają mało wspólnego z rzeczywistością, ale tego dowiadujemy się niestety dużo później, marnując przy tym sporo czasu. Zdarza się także, że osoby z rynku próbują przekonać nas do niekorzystnych ofert, których chcą się pozbyć, zamiast dostarczyć to, czego tak naprawdę potrzebujemy.

Czy na REALKO24 najemca naprawdę nie płaci prowizji?

Tak, na REALKO24 najemca nie płaci żadnej prowizji. Natomiast ta płacona przez wynajmującego jest najniższa na rynku, co pozwala zaproponować najemcy atrakcyjniejsze warunki najmu. Jest ona również taka sama dla wszystkich wynajmujących, co eliminuje element dyskryminacji.

Czy muszę zapłacić jakąś prowizję jako wynajmujący?

Wynajmujący płaci 1% wartości kontraktu – najniższą prowizję na rynku, dzięki czemu może zaoferować najemcy lepsze warunki finansowe.

W jakich miastach funkcjonuje REALKO24?

REALKO24 działa wszędzie tam, gdzie najemcy poszukują nieruchomości – w dużych miastach i małych miejscowościach.

Dlaczego szukając powierzchni przez Realko24 mogę liczyć na niższy czynsz?

Odpowiedź na to pytanie jest tak naprawdę bardzo prosta - skoro wynajmujący w budynku którego dochodzi do transakcji najmu płaci mniejszą prowizję pośrednikowi to oszczędza na tym pieniądze - może je przeznaczyć na obniżenie czynszu jaki ma płacić najemca, a nie są to małe pieniądze. Większość z nas miała do czynienia z pośrednikami na rynku mieszkaniowym i jesteśmy w stanie sobie wyobrazić sobie jakiej wielkości panują tam prowizje - na rynku powierzchni komercyjnych kontrakty są często znacznie dłuższe a czynsze wyższe więc prowizje również są wysokie. W transakcjach, krótkoterminowych do np. 12 miesięcy często jest to 10% wartości kontraktu najmu, w przypadku długoterminowych to zazwyczaj powyżej 5%. Warto pamiętać, że np. 10% w roku to ponad miesiąc czynszu a 5 % w skali 5 lat to 3 miesiące. W skrócie korzystając z Realko24 przy szukaniu oszczędzasz średnio 1 miesiąc w każdym roku najmu! w 1 rok jeden miesiąc zaś w 5 lat może to być nawet 5 miesięcy. Brzmi dobrze prawda? Dzięki Realko24, które zawsze pobiera najniższą wartość prowizji od wynajmującego można dostać te miesiące jako dodatkowe zwolnienia z czynszu lub wynajmujący może przeznaczyć je na lepsze warunki wykończenia powierzchni. Realko24 to technologia i dlatego może sobie pozwolić na tak niskie wynagrodzenie.

Oszczędność czasu. Oszczędność czynszu.

Indywidualna oferta dla Ciebie

Bezpośredni kontakt z wynajmującym

Uzyskaj niższy czynsz

Korzystasz z Realko24 za darmo

WYNAJMUJ Z REALKO24

W Realko24 wybierasz lokalizację biura, jego metraż, cenę za m.kw. oraz planowany okres najmu.

Twoje zapytanie trafia od razu do wszystkich wynajmujących spełniających kryteria, dzięki czemu otrzymujesz najlepsze oferty, w najszybszym czasie i w najniższej cenie.

PRECYZJA, CZAS, PIENIĄDZE!

ZNAJDŹ BIURO Z REALKO24

Jak działa Realko24?

Wypełniasz formularz na tej stronie, otrzymujesz bezpłatny dostęp do Realko24, gdzie od razu podajesz szczegóły poszukiwanej nieruchomości.

Wpisujesz interesującą Cię lokalizację oraz promień poszukiwania.

Uzupełniasz kryteria wyszukiwania (szczegóły kontraktu).

Wysyłasz zapytanie, które trafia od razu do wszystkich wynajmujących którzy mogą dostarczyć Ci powierzchnię.

Otrzymujesz na maila najlepsze oferty bezpośrednio od wynajmujących i podejmujesz decyzję o najmie.

Dzięki temu, że powierzchnię znalazła technologia możesz liczyć na niższy czynsz!

Życzymy powodzenia w biznesie!

Zapytanie ofertowe w Realko24 3:0 Oferty w internecie

Zyskaj przewagę na rynku z Realko24. Zagrajmy do jednej bramki.

Największa baza wynajmujących

z bezpośrednim kontaktem w Polsce

1:0 Oferty z ładnymi zdjęciami

to często tylko reklamy

pośredników.

Bezpośredni kontakt

z wynajmującym w kilka sekund

2:0 Pośrednik często poleca Ci oferty

na których zrobi najwięcej a ich przygotowanie długo trwa

Potwierdzone oferty

przygotowane specjalnie dla Ciebie przez wynajmujących 3:0 Oferty

na portalach często nie mają nic wspólnego z rzeczywistością

WYBIERAM REALKO24

Zyskaj bezpłatny dostęp do Realko24 i otrzymaj ofertę idealną dla Ciebie.

Zacznij teraz!

Jeżeli masz pytania lub chcesz abyśmy znaleźli za Ciebie idealną przestrzeń do wynajęcia, to