POZNAJ PIPPLET

Internetowy test sprawdzający kompetencje językowe pracowników i kandydatów

  • całkowicie online
  • w 30 minut
  • dla 28 języków
  • sprawdza umiejętność mówienia i pisania
  • wyniki już w 24h
  • idealny w rekrutacji i szkoleniach
Przetestuj za darmo
Czym jest Pipplet?

Nowy standard oceny kompetencji językowych

Pipplet to 30-minutowy test językowy sprawdzający kompetencje w zakresie mówienia i pisania. Wykorzystywany jest przez firmy do oceny poziomu znajomości języków obcych wśród pracowników lub kandydatów podczas rekrutacji.


Dajemy Ci specjalną okazję do wykonania darmowego testu próbnego. Wyślij zgłoszenie przez tę stronę i przekonaj się, jak działa Pipplet.


Jeśli do końca marca zarejestrujesz się w naszym serwisie, otrzymasz 5 darmowych testów.

Sprawdź bezpłatnie

Zobacz video

5 testów

za darmo!

Dlaczego Pipplet?

Szybki

tylko 30 minut

wysyłany do kandydata za pomocą kilku kliknięć

Wygodny

w domu lub w firmie, bez wcześniejszego umawiania się

Online

sprawdzany przez rodzimych użytkowników języka

Wiarygodny

28 wersji językowych

sprawdzających praktyczne umiejętności

wyniki dostępne już w ciągu 24h

Wyniki w 24h

do zarządzania wynikami pracowników

Platforma

z oprogramowaniem HR

Możliwość połączenia

Po co testować kompetencje językowe?

Audyty językowe możesz wykorzystać podczas procesu rekrutacji, a także w ramach szkoleń rozwojowych. Wynik, jaki pracownik lub kandydat osiągnie na teście, pozwoli Ci zweryfikować jego umiejętności. Będziesz w stanie stworzyć lepszy zespół, a w razie potrzeby wybierać odpowiednie kursy doszkalające. Dzięki temu biznes, którym się zajmujesz, będzie pracował jeszcze wydajniej.


Takie założenie przyświecały w 2015 roku zespołowi, który stworzył Pipplet. W 2020 r. Pipplet dostał się pod skrzydła Educational Testing Service (ETS) Global, który jest oddziałem Educational Testing Service (ETS) – największej na świecie organizacji zajmującej się badaniami w dziedzinie edukacji oraz tworzenia narzędzi do pomiaru kompetencji językowych. Od ponad 70 lat ETS tworzy najwyższej jakości testy, takie jak TOEIC czy TOEFL, wykorzystywane przez 14 000 organizacji w ponad 180 krajach na całym świecie.

Wypróbuj Pipplet za darmo

Tak mówi się o użyteczności naszych testów

Jesteśmy bardzo zadowoleni z PIPPLET: uzyskane wyniki odpowiadają poziomom kursantów, objaśnienia podane na certyfikacie są jasne i precyzyjne. Platforma do zarządzania jest bardzo łatwa w użyciu i bardzo wszechstronna. Weryfikacja tożsamości kandydata działa świetnie. Dziękuję PIPPLET!!

Autor: IFLV

Pipplet to nowoczesne, komplementarne rozwiązanie dostosowane do naszych potrzeb. Platforma jest intuicyjna, zespół Pipplet jest zawsze pomocny, egzamin jest przyjemny i bezstresowy. Nasi klienci doceniają format, elastyczność organizacji testu, jak również szczegółowy certyfikat i prostotę wykonania. Gorąco polecamy Pipplet każdemu!

Autor: John Evans SAS

Efektywne testowanie i świetna obsługa. Zespół Pipplet jest bardzo przyjazny, elastyczny i przystępny. Testy cieszą się uznaniem słuchaczy. Lepiej niż inne rodzaje testów odzwierciedlają ich rzeczywistą wiedzę i są łatwe do wdrożenia przez organizację szkolącą.

Autor: Nats

Zrób test Pipplet za darmo. Przekonaj się, jak sprawnie możesz oceniać kompetencje językowe pracowników!

Jeśli do końca marca zarejestrujesz się w naszym serwisie,

otrzymasz 5 darmowych testów.