Apartamenty mobilne

pierwszej marki

hotelu rozproszonego

Pozostaw swoje dane,

a my skontaktujemy się z Tobą

 • Zarabiaj 9% w skali roku
 • Zainwestuj już od 30 tyś zł
 • Wypoczywaj nad Morzem Adriatyckim do 14 dni gratis

Oto przykłady apartamentów mobilnych,

w które możesz zainwestować z zyskiem 9% i z wysokim bezpieczeństwem inwestycji.

Pierwsi klienci z oferty marki hotelu rozproszonego SOLYCAMP by Manturo w wybranych topowych resortach kempingowych będą mogli skorzystać już w 2020 r.

To, co będzie wyróżniało hotel rozproszony tworzony przez Manturo Hotels to:

Wysoki standard

Aplikacja mobilna

Ujednolicony dla wszystkich apartamentów system rezerwacji i płatności

Docelowo szeroki zakres usług dodatkowych m.in. sprzątanie na życzenie, śniadania do apartamentu, room service, dostęp do pobliskich kwiaciarni, pralni, restauracji czy atrakcji turystycznych ze specjalnymi zniżkami

Jak to działa?

Inwestycja

 • Inwestycja pod apartament mobilny operatora SOLYCAMP™ by Manturo
 • Umowa inwestycji do 5 lat, po tym okresie otrzymujesz zwrot zainwestowanych środków
 • Przez cały okres inwestycji masz zagwarantowany zysk w wysokości 9% w skali roku, wypłacany 2 razy w roku
 • Masz możliwość pobytu nad Morzem Adriatyckim
 • Otrzymasz dostęp do pakietu zniżek dla usług dodatkowych i atrakcji turystycznych
 • Pobyt możliwy nawet w kilku lokalizacjach

Pobyt

 • Zabezpieczenie inwestycji na apartamencie mobilnym
 • Wysokie obłożenie gwarantowane przez najlepsze lokalizacje nad basenem Morza Adriatyckiego
 • Inwestycja bezpieczniejsza od tradycyjnej oferty Condo

Bezpieczeństwo

Dowiedz się więcej

SOLYCAMP™ by Manturo to pierwsza marka hotelu rozproszonego, oferująca najwyższą jakość zakwaterowania w apartamentach mobilnych, które zlokalizowane będą na najlepszych resortach kempingowych w Chorwacji, we Włoszech i we Francji.


Mobilne apartamenty o standardzie hotelowym 5-gwiazdek, posiadać będą co najmniej dwie sypialnie, przestronny taras oraz bogate wyposażenie zapewniające pełen komfort.


Marka SOLYCAMP™ by Manturo wyróżniać się będzie wyjątkowymi usługami dla swojego segmentu, niedostępnymi wcześniej, znanymi dotychczas z hoteli o wysokim standardzie, takimi jak np. room service. Ponadto jako marka hotelowa bez recepcji wykorzystuje nowe technologie dla szeregu codziennych potrzeb podczas pobytu.

O nas

Dlaczego SOLYCAMP™

by Manturo?

APARTAMENTY MOBILNE

o powierzchni od 34m2

WAKACYJNY CHARAKTER

apartamenty przystosowane dla całej rodziny

INDYWIDUALNY I WYRAZISTY

styl apartamentów, nowoczesna konstrukcja i wyjątkowy design

HOTELOWY KOMFORT

połączony z bliskością z naturą

zastosowanie nowoczesnych technologii w tym obsługa w oparciu o aplikację mobilną

resorty kempingowe 4* i 5*, posiadające aquapark, baseny, boiska, korty tenisowe, restauracje, sklepy, SPA & Wellness, itd.

DARMOWY DOSTĘP DO WI-FI

NAJLEPSZE LOKALIZACJE

WYPOSAŻENIE APARTAMENTU W STANDARDZIE HOTELU 5*

A/C, TV, ekspres do kawy, lodówka, akcesoria kuchenne, kosmetyki pielęgnacyjne itp.

MOŻLIWOŚĆ DOSTĘPU DO:

wyselekcjonowanych usług hotelowych i atrakcji turystycznych

Przeczytaj artykuł

Charakterystyka resortów campingowych

Resorty kempingowe najczęściej zlokalizowane są przy najpiękniejszych plażach, nad morzem lub jeziorem w otoczeniu przyrody np. lasów piniowych.


Atutem kempingów jest rozległy teren (50-100 ha) a na nim infrastruktura: baseny, aquaparki, boiska, korty tenisowe, skate-parki, place zabaw, restauracje, sklepy, bary, do tego wiele usług: programy animacyjne dla dzieci i dorosłych, wypożyczalnie sprzętu wodnego, sprzętu sportowego.


Teren kempingu jest ogrodzony, strzeżony i pilnowany, w pełni bezpieczny dla dzieci. Wyjątkowość resortu wynika
z rzadkiego połączenia unikalnych wartości takich jak bezpośredni kontakt z przyrodą czy spędzanie wypoczynku w sąsiedztwie plaży.


Manturo Hotels to polska firma hotelarska ukierunkowana na segment resortów kempingowych, resortów turystycznych i hoteli luksusowych.


Firma planuje początkowy wzrost realizować w ramach własnej marki hotelowej bazującej na dynamicznie rosnącym rynku kempingowym premium zlokalizowanym w basenie Morza Śródziemnego. Manturo Hotels ma ambicje stać się wiodącą siecią oferującą ponad 2.000 mobilnych apartamentów w modelu hotelu rozproszonego pod marką SOLYCAMP™ by Manturo. Następnym krokiem rozwoju grupy Manturo Hotels ma być wejście w segment resortów turystycznych oraz hoteli luksusowych.

DANE KONTAKTOWE:

Manturo Hotels Group S.A.

ul. Twarda 18 00-105 Warszawa

e-mail: office@manturo.com

Manturo Hotels Group S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Twarda 18, wpisana do Rejestru Przedsię biorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000779328, NIP 5252785345, REGON 382733175, kapitał zakładowy 100.000 PLN

Niniejsze informacje zostały opracowane przez Spółkę Manturo Hotels Group S.A. i nie stanowią oferty handlowej ani żadnej innej oferty, mają wyłącznie charakter promocyjny i w żadnych okolicznościach nie mogą stanowić podstawy podjęcia decyzji o inwestowaniu w produkty inwestycyjne Spółki. Niniejsze informacje nie stanowią rekomendacji dotyczącej jakichkolwiek papierów wartościowych Spółki lub spółek jej Grupy. Niniejsze informacje nie stanowią oferty sprzedaży ani zaproszenia do złożenia oferty zakupu jakichkolwiek papierów wartościowych ani rekomendacji dotyczących papierów wartościowych Spółki. Żadna część niniejszych informacji i ani fakt ogólnodostępności tych informacji nie mogą stanowić podstawy lub być powoływane jako podstawa umowy, zobowiązania lub decyzji inwestycyjnej. Dane rynkowe oraz dane ekonomiczne lub sektorowe oraz stwierdzenia zamieszczone w niniejszych informacjach dotyczących Spółki zostały oszacowane i uzyskane na podstawie założeń, które Spółka uznaje za zasadne oraz jej badań własnych, sondaży lub badań przeprowadzonych przez osoby trzecie lub pochodzących z ogólnie dostępnych źródeł lub publikacji ogólnych. Informacje zawarte w niniejszym dokumencie są sporządzone i aktualne do 31 sierpnia 2019 r. i mogą podlegać zmianom, o których Spółka nie będzie informowała. Wybrane dane liczbowe, procentowe zawarte w niniejszych informacjach mogły zostać zaokrąglone i mogą mieć charakter poglądowy w celu m.in. ułatwienia ich analizy. Informacje zawarte na niniejszej stronie nie zostały niezależnie zweryfikowane. Informacje zamieszczone na niniejszej stronie nie stanowią złożenia żadnych zapewnienień ani gwarancji niezależnie czy są sformułowane w sposób wyraźny, czy dorozumiany i nie należy polegać na niniejszych informacjach lub opiniach w zakresie ich rzetelności, dokładności, kompletności i poprawności. Niniejsza strona nie może zastępować niezależnego osądu. Zarówno Spółka jak również żaden z podmiotów z nią stowarzyszonych, doradców lub przedstawicieli nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności (z tytułu zaniedbania lub z innego tytułu) za jakiekolwiek straty wynikające z wykorzystania niniejszych informacji.