MARZENIA STAJĄ SIĘ RZECZYWISTOŚCIĄ

Odwiedź nas na Międzynarodowych Targach

Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu

GARDENIA 2020

Umów się na spotkanie z jednym z naszych ekspertów i ODBIERZ BEZPŁATNY BILET
wstępu na to wydarzenie.

UMÓW SPOTKANIE
WIĘCEJ O NAS

Poznań, 13-15.02.2020 r.

Inteligentne i samodzielne ogrody

z technologią Drago

W czasie Targów zaprezentujemy rozwiązania, które jeszcze do niedawna pozostawały w sferze marzeń zarówno profesjonalnych twórców terenów zielonych, jak i użytkowników końcowych.

Dynamiczny rozwój technologii wpływa także na technikę ogrodową, która zyskuje coraz większe możliwości. Dostępne obecnie rozwiązania sprawiają, że pracę coraz większej ilości urządzeń możemy nadzorować zdalnie.

Dla profesjonalistów to oszczędność czasu w obsłudze ogrodów swoich klientów, a dla samego użytkownika ogrodu to komfort w codziennej obsłudze swoich systemów.

Dla

pierwszych

50 osób

bilet na Targi GARDENIA

na nadchodzący sezon

Sprawdź nasze rozwiązania i nowości

ROBOTY KOSZĄCE

NAWADNIANIE

OŚWIETLENIE

DRAGO.ONE

ODBIERZ BEZPŁATNY BILET

Zarezerwuj termin spotkania z naszym ekspertem podczas targów.

OTRZYMASZ gwarancję rzetelnej rozmowy oraz WEJŚCIÓWKĘ NA WYDARZENIE.

ZAREZERWUJ SPOTKANIE

Dla architektów krajobrazu

Dla ogrodników

Dla instalatorów

Dla projektantów zieleni

inteligentnych ogrodów

Cztery strony świata

Każdy zorganizowany teren zielony, niezależnie od rozmiaru
i funkcjonalności, powinien odpowiadać na potrzeby odbiorcy końcowego. Zadaniem wybranych przez nas rozwiązań jest spełnienie tego oczekiwania. Większość użytkowników stawia przede wszystkim na wygodę, pragnąc cieszyć się swoim kawałkiem zieleni bez większego nakładu czasu i pracy. Z pomocą w realizacji tego marzenia przychodzą nowoczesne rozwiązania, które sprawiają, że ogród staje się coraz bardziej samodzielny.

Inteligenty ogród to nie tylko automatyzacja wybranych procesów, ale także możliwość zdalnego zarządzania systemami, które go obsługują.

Każdy zorganizowany teren zielony, niezależnie od rozmiaru i funkcjonalności powinien odpowiadać na potrzeby odbiorcy końcowego. Zadaniem wybranych przez nas rozwiązań jest spełnienie tego oczekiwania. Większość użytkowników stawia przede wszystkim na wygodę, pragnąc cieszyć się swoim kawałkiem zieleni bez większego nakładu czasu i pracy.
Z pomocą w realizacji tego marzenia przycho-dzą nowoczesne rozwiązania, które sprawiają, że ogród staje się coraz bardziej samodzielny.

ODWIEDŹ NAS

NA TARGACH GARDENIA 2020

Zaprezentujemy najnowsze rozwiązania i technologie w czterech kluczowych obszarach: ROBOTY KOSZĄCE, NAWADNIANIE, OŚWIETLENIE oraz MOBILNE ZAKUPY – DRAGO.ONE. Spotkanie na Targach to świetna okazja do budowania relacji biznesowych!

ODBIERZ BEZPŁATNY BILET

Roboty koszące

Twoja technologia w służbie idealnego trawnika

Roboty Wiper Premium są wynikiem wieloletniego doświadczenia firmy Zucchetti w sektorze robotyki, gwarantującej wysoką wydajność oraz niezawodność sowich produktów.

Przyjdź i zobacz modele wyposażone w Wiper Connected, technologię pozwalającą na zarządzanie robotami w ogrodzie.
Za pomocą aplikacji możesz skonfigurować i monitorować roboty, zarządzać lub izolować określone obszary ogrodu, zlokalizować robota lub sprawdzić jego status. Spotkaj się z naszymi ekspertami i zobacz naszą flotę w praktyce!

POROZMAWIAJ O ROBOTACH

Przyjdź i zobacz modele wyposażone w Wiper Connected, technologię pozwalającą na zarządzanie robotami w ogrodzie. Za pomocą aplikacji możesz skonfigurować i monitorować roboty, zarządzać lub izolować określone obszary ogrodu, zlokalizować robota lub sprawdzić jego status. Spotkaj się z naszymi ekspertami i zobacz naszą flotę w praktyce!

Oświetlenie

HUB-150 – mobilne zarządzanie

Klienci inwestują często niemałe środki, by móc się cieszyć pięknym
i zadbanym ogrodem. Jednak gdy zapada zmrok, ogród staje się ciemną plamą. Światło w ogrodzie to nie tylko wydobycie jego naturalnego piękna, ale także wygoda i bezpieczeństwo.

Dokonując wyboru oświetlenia, przede wszystkim warto zwrócić uwagę na jego jakość oraz potencjał rozwojowy. Zobacz, jak zbudować inteligentny system, który można dowolnie rozszerzać i co najważniejsze wygodnie sterować z pozycji domu. Teraz wraz
z inteligentnym transformatorem SMART HUB-150 oświetlenie
w ogrodzie Twoich klientów przejdzie na wyższy poziom.

Odwiedź nas na Gardenii i zobacz nasze nowości.

Unikalny design

każdy element systemu in-lite ® został zaprojektowany tak, by spełniać najbardziej wymagające oczekiwania i tworzyć niepowtarzalny nastrój
w ogrodzie Twoich klientów

Energooszczędność
i jakość

elementy systemu wykonane są
z wysokiej klasy materiałów,
a użyte nowoczesne diody LED zapewniają im długą żywotność
i energooszczędność

5 lat

gwarancji

jesteśmy przekonani co do jakości systemu in-lite®, dlatego oferujemy Ci kompleksową
5-letnią gwarancję na wszystkie produkty

Prostota
i elastyczność

oświetlenie in-lite® jest proste
w obsłudze i instalacji, możesz je rozbudowywać i modyfikować, szeroka gama produktów pozwoli Ci stworzyć niepowtarzalny nastrój w ogrodzie Twoich klientów

POROZMAWIAJ O OŚWIETLENIU

Energo-oszczędność i jakość

Klienci inwestują często niemałe środki by móc się cieszyć pięknym i zadbanym ogrodem. Jednak gdy zapada zmrok ogród staje się ciemną plamą. Światło w ogrodzie to nie tylko wydobycie jego naturalnego piękna, ale także wygoda i bezpieczeństwo.

Dokonując wyboru oświetlenia przede wszystkim warto zwrócić uwagę na jego jakość oraz potencjał rozwojowy. Zobacz jak zbudować inteligentny system, który można dowolnie rozszerzać i co najważniejsze wygodnie sterować z pozycji domu. Teraz wraz z inteligentnym transformatorem SMART HUB-150 oświetlenie
w ogrodzie Twoich klientów przejdzie na wyższy poziom.

SOLEM – gdy dostęp lokalny do systemu nawadniania przestaje Ci wystarczać

Nawadnianie

Automatyczny system nawadniania to sprawdzone i doskonałe rozwiązanie, które pozwala na odpowiednią pielęgnację zieleni niezależnie od wielkości oraz funkcjonalności terenu, pozwalające jednocześnie oszczędzać czas oraz wodę.

Do tej pory zarządzanie oraz monitorowanie systemów irygacyjnych w ogrodzie Twoich klientów wymagało regularnych wizyt na miejscu. Zobacz, jak wiele w Twojej pracy może zmienić zdalny dostęp. Przyjdź, spotkaj się z naszymi ekspertami, którzy opowiedzą Ci
o najnowszych rozwiązaniach firmy SOLEM, którą już od najbliższego sezonu Drago wprowadza premierowo do swojej oferty. Produkty Solem to doskonałe rozwiązanie zarówno dla przydomowych ogrodów, jak i rozległych terenów zielonych.

POROZMAWIAJ O NAWADNIANIU

Do tej pory zarządzanie oraz monitorowanie systemów irygacyjnych w ogrodzie Twoich klientów wymagało regularnych wizyt na miejscu. Zobacz jak wiele w Twojej pracy może zmienić zdalny dostęp. Przyjdź, spotkaj się
z naszymi ekspertami, którzy opowiedzą Ci
o najnowszych rozwiązaniach firmy SOLEM, którą już od najbliższego sezonu Drago wprowadza premierowo do swojej oferty. Produkty Solem to doskonałe rozwiązanie zarówno dla przydomowych ogrodów, jak
i rozległych terenów zielonych.

Drago.one

Platforma sprzedażowa – wszystkie produkty w jednym miejscu

Dla

pierwszych

50 osób

bilet na Targi GARDENIA

Drago.one to nowoczesna platforma sprzedażowa, dzięki której masz natychmiastowy, pełny dostęp do całego naszego asortymentu. Każdy klient posiadający konto otrzymuje swój indywidualny plan rabatowy. Zyskaj dostęp do szybkich i wygodnych zakupów.

Nie musisz już dzwonić ani siedzieć przy komputerze, by dokonać zamówienia produktów. Zamawiaj wygodnie, nawet gdy jesteś w terenie u klienta. Spotkajmy się na Targach. Odwiedź nasze stoisko Drago oraz umów się na konsultację z naszym ekspertem. Dla pierwszych 50 osób, które wypełnią formularz na tej stronie i umówią spotkanie z naszym ekspertem podczas Targów, przygotowaliśmy bezpłatne wejściówki na wydarzenie.

ODBIERZ WEJŚCIÓWKĘ NA TARGI

Nie musisz już dzwonić, ani siedzieć przy komputerze by dokonać zamówienia produktów. Zamawiaj wygodnie nawet gdy jesteś w terenie u klienta. Spotkajmy się na Targach. Odwiedź nasze stoisko Drago oraz umów się na konsultację z naszym ekspertem. Dla pierwszych 50 osób, które wypełnią formularz na tej stronie i umówią spotkanie
z naszym ekspertem podczas Targów, przygotowaliśmy bezpłatne wejściówki na wydarzenie.

Drago.one to nowoczesna platforma sprzeda-żowa, dzięki której masz natychmiastowy, pełny dostęp do całego naszego asortymentu. Każdy klient posiadający konto otrzymuje swój indywi-dualny plan rabatowy. Zyskaj dostęp do szybkich i wygodnych zakupów.

Gdzie nas znajdziesz na Targach?

mapa targów

Międzynarodowe Targi Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu GARDENIA to jedno z największych wydarzeń w branży ogrodniczej. To wyjątkowy czas i miejsce na spotkanie przed rozpoczynającym się sezonem. Zapoznaj się z nowościami, które rozwiną Twój biznes!

Nasze stoisko na Międzynarodowych Targach Ogrodnictwa

i Architektury Krajobrazu GARDENIA 2020 w Poznaniu

13-15.02.2020 r.

GARDENIA 2020 w Poznaniu

Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu

Spotkajmy się na Międzynarodowych Targach

Wypełnij formularz w dwóch krokach,

ODBIERZ BEZPŁATNĄ WEJŚCIÓWKĘ

na wydarzenie i spotkaj się z naszymi ekspertami na stoisku.

Wszelkie prawa zastrzeżone © Drago