Fotowoltaika w Wielkopolsce

Płać mniej za prąd

bez względu na podwyżki cen!

Możesz płacić nawet 10 zł/mc za prąd!

ZAMÓW ROZMOWĘ
WIĘCEJ INFORMACJI
DLACZEGO TERAZ?
W CZYM MOŻEMY CI POMÓC
INSTALACJE
KONTAKT

Bezpłatny projekt wraz z dojazdem

FOTOWOLTAIKA

Dlaczego właśnie teraz?

Panele fotowoltaiczne to już nie przyszłość gospodarki energetycznej, ale zapotrzebowanie dnia dzisiejszego, z którego również Ty możesz skorzystać. Energia jądrowa jest droga i ryzykowna, energia węglowa to przeszłość przemysłu i negatywny wpływ na środowisko. W XXI w. wiemy już, że energia pozyskiwana z mocy natury jest najbardziej efektywna i jednocześnie najbardziej dostępna w gospodarstwach domowych lub rolnictwie. Dzięki fotowoltaice nie tylko możesz uczestniczyć w zmianach sposobu pozyskiwania energii, ale też przyczyniasz się do poprawy klimatu.

Nie kupuj "kota w worku"

Skontaktuj się z nami w celu uzyskania bezpłatnej wyceny. Przyjedziemy do Ciebie ocenić możliwości instalacji fotowoltaicznej, wykonamy darmowy projekt i wyliczymy potencjalne oszczędności w energii Twojego domu, firmie lub działalności rolniczej.

ZAMÓW ROZMOWĘ

Dlaczego tu jesteś?

Cieszymy się, że odwiedzasz naszą stronę, ale Twoja wizyta na niej nie jest przypadkowa. Przed chwilą lub może od dłuższego czasu pomysł montażu paneli fotowoltaicznych musiał zaprzątać Ci głowę. Słyszysz o nich w mediach społecznościowych, telewizji, radio, a nawet odwiedzając sklepy Ikea. Wszędzie dookoła informacja o korzyściach tej technologii pozyskiwania prądu, a Ty nadal masz pytania, nie znasz kosztów oraz realnych korzyści płynących z fotowoltaiki w Twoim domu lub gospodarstwie.

Chcemy to zmienić.

Jeżeli poświęcisz czas na wypełnienie formularza poniżej:

odpowiemy na wszystkie nurtujące pytania

o fotowoltaice

przyjedziemy do Ciebie na terenie Wielkopolski

wycenimy koszty

ocenimy możliwości

montażu

pomożemy w formalnościach oraz uzyskaniu dofinansowania 5000 pln w programie "MÓJ PRĄD"

przygotujemy bezpłatnie projekt instalacji

wyliczymy zyski

Nie trać czasu. Porozmawiajmy już jutro.

ZAMÓW ROZMOWĘ

HALF CUT. Krok dalej niż konkurencja

Inwestycja w instalacje fotowoltaiczne to pewny zwrot przez conajmniej 25 lat! Panele, które wykorzystujemy w instalacjach, to ogniwa fotowoltaiczne HALF CUT. W uproszczeniu polegają na tym, że niwelują problem z zaciemnieniem oraz cechują się większą wydajnością niż tradycyjne rozwiązania. Ich temperatura jest o 2 st. C. niższa niż w rozwiązaniach tradycyjnych, co pozwala na zwiększenie bezpieczeństwa, większą efektywność i mniejsze straty energii.


Jeżeli na tradycyjny panel fotowoltaiczny pada cień, to cały panel przestaje być aktywny. W przypadku modułów HALF CUT nie mamy tego problemu, bo na tej samej płaszczyźnie pracują dwa moduły. Jeżeli jeden jest zacieniony, drugi działa bez problemów. Ta sama powierzchnia instalacji - 2x większa efektywność paneli słonecznych.

ZAMÓW ROZMOWĘ

INSTALPRO

Instalacje w domu i gospodarstwie

Nasze instalacje fotowoltaiczne mają szerokie zastosowanie w prywatnych domach, firmach oraz w gospodarstwach. Wybierz, który przypadek dotyczy Ciebie:

Zamów bezpłatną konsultację z naszym ekspertem od fotowoltaiki

Bezpłatnie odpowiemy na wszystkie pytania, przyjedziemy do Ciebie, wycenimy instalację, pomożemy w formalnościach i uzyskaniu dofinansowania oraz zrealizujemy inwestycję.

Ta strona używa plików cookies w celach analitycznych.