Aplikuj już teraz na Job Fairs 2020!

Najlepsi pracodawcy z Kalifornii, Nevady oraz Connecticut przyjeżdżają do Polski

23 lutego 2020 r.

Szczecin

ZAPISZ SIĘ

To najlepsze, najbardziej cenione lokalizacje - czekają Cię piękne widoki i niezapomniane wrażenia, atrakcyjne miejsca i stanowiska pracy.

Pracodawcy:

Harrah's and Harveys Lake Tahoe

Hard Rock Hotel & Casino Lake Tahoe

Harrah's Reno

Mohegan Sun

Zapisz się

Uzupełnij kilka

dokumentów

Przystąp do

rozmowy

kwalifikacyjnej

Chcesz spełnić swoje marzenia,

dostać wymarzoną pracę na Work and Travel? To proste!

Reszta formalności i opłat dopiero po akceptacji!

Zasady aplikacji na Job Fairs 2020 znajdziesz tutaj

ZAPISZ SIĘ JUŻ TERAZ

Cennik i warunki

Koszt aplikacji: 1000 złotych opłaty aplikacyjnej płatnych w momencie wypełnienia aplikacji.

1

Koszt programu: 1390 USD + 160 USD + 35 USD płatne do 27 marca 2020, po potwierdzeniu akceptacji oferty.

2

Ofertę należy potwierdzić w ciągu 2 dni od otrzymania informacji o wynikach rozmowy kwalifikacyjnej.

3

4

W przypadku gdy oferta nie zostanie zaakceptowana, opłata aplikacyjna nie jest zwracana.

5

Po zaakceptowaniu oferty obowiązują ogólne zasady programu Summer Work and Travel.

6

Jeżeli uczestnik Job Fairs 2020, po rozmowie z pracodawcą nie zostanie przyjęty na program, może przenieść swoją aplikację na program Summer Work and Travel do aktualnie dostępnych miejsc bez dodatkowych kosztów.

7

Uczestniczyć w Job Fairs 2020 mogą tylko obywatele Unii Europejskiej.

8

Korzystających z Job Fairs nie obejmują promocje i rabaty.

ZAPISZ SIĘ JUŻ TERAZ

Doświadczenia, które poszerzają horyzonty.

Korzyści z uczestnictwa w programie

zdobędziesz

doświadczenie

zawodowe i życiowe

poznasz ludzi

z całego świata, nawiążesz nowe przyjaźnie

poprawisz znajomość

języka angielskiego

poznasz

niesamowitą kulturę amerykańską

zwiedzisz

Stany Zjednoczone

O nas

Zajmujemy się rekrutacją na programy wymiany kulturowo-edukacyjne oraz kursów językowych w USA oraz Australii. Umożliwiamy studentom, absolwentom wyższych uczelni oraz innym osobom dorosłym zdobycie doświadczenia, naukę języka angielskiego i podróżowanie do najpiękniejszych miejsc na świecie.


Jako jedyni na rynku zapewniamy naszym klientom polisę ubezpieczeniową od rezygnacji lub przerwania programu. Nie stracisz pieniędzy jeśli zrezygnujesz z programu w trakcie jego trwania!


Wszystkie formalności związane z aplikacją na nasze programy nasi klienci dokonują komfortowo, bez wychodzenia z domu: online, poprzez e-mail, Skype i telefon.

19 lat doświadczenia w rekrutacji na programy wymiany kulturowo-edukacyjnej z USA

SWT: South Lake Tahoe, CA, Outer Banks, NC, Uncasville, CT - to lokalizacje odwiedzone przez założycieli i pracowników firmy osobiście. Programy Summer Work and Travel w tych miastach zostały przetestowane i pozytywnie zrecenzowane przez naszych pracowników.


Współpracujemy z wieloma Sponsorami wizy J-1 co oznacza, że w przypadku gdyby dany pracodawca/Sponsor nie zaakceptował kandydata do stażu, to może on aplikować z naszą pomocą do kolejnego/kolejnej oferty.

Jako jedyni na rynku oferujemy darmowy kurs języka angielskiego przygotowujący do rozmowy z pracodawcą Work and Travel.

Z naszą konkurencją wygrywamy atrakcyjnością ofert - lepsze lokalizacje, lepsze prace

APLIKUJ JUŻ TERAZ

Opinie o nas

Zofia WaldmanOct 31, 2019
Spędziłam fajne wakacje w Teksasie! Burmistrz zapewniał nam liczne atrakcje- loty samolotem (w tym sterowanie), wyjazdy na rancho, wspólne kolacje, naukę strzelania. Podróżowaliśmy do parków narodowych, większych miast, zdobyliśmy najwyższy szczyt Teksasu! Wolne chwile spędzaliśmy na basenie, grając w bilarda, czy robiąc zakupy w Walmarcie. Poznałam świetnych ludzi w USA i zabrałam ze sobą do Polski masę wspomnień (i zdjęć) :D
Emilia ZielińskaOct 31, 2019
Byłam z IECenter na Work&Travel dwukrotnie w Teksasie. Super przygoda, polecam wszystkim. Burmistrz Monahans opiekował się studentami, pomagał w znalezieniu drugiej pracy, mieszkania, a także wielokrotnie organizował nam czas wolny (loty samolotem, wyjazdy na rancho, nauka strzelania, rodeo). Poznałam wiele cudownych osób w USA
Przemysław DyderskiOct 30, 2019
Współpraca z IEcenter przy moim wyjeździe była na najwyższym poziomie.Zaczynając od spraw formalnych, a kończąc na pomocy przy uzyskaniu wizy.Sam mój pobyt w Outer Banks w Północnej Karolinie również wspominam bardzo dobrze i polecam każdemu ten kierunek.Po zakończonej pracy przez okres 3 tygodni udało mi się zobaczyć Waszyngton,Miami,Orlando,Las Vegas,Wielki Kanion,Park Sekwoi,San Francisko,Los Angeles oraz Nowy Jork co zawsze było moim marzeniem.
Ula MazurOct 21, 2019
Swoją przygodę z IECenter oraz z programem Work&Travel wspominam jako najlepszą w życiu. Wszystko zostało sprawnie zorganizowane, a pracownicy biura z cierpliwością odpowiadali na moje pytania (często zdarzało się kilka telefonów dziennie). Muszę dodać, że mieszkam 500km od Szczecina i mimo wszystko nigdy nie pojawił się żaden problem. Pełen profesjonalizm. Z całego serca polecam.
Agata StefanickaOct 20, 2019
Dzięki IECenter przeżyłam swoje najlepsze wakacje w życiu! Pracownicy biura chętnie oraz sprawnie odpowiadają na wszystkie nurtujące pytania. Polecam program W&T każdej osobie, która chce spełnić swoje marzenie o wyjeździe do Stanów
Daniel KublickiJan 12, 2019
Zdecydowanie najlepsze i najprzyjemniejsze biuro w Polsce, pełen profesjonalizm i super atmosfera. Biuro wybrałem gdy pierwszy raz zdecydowałem się na program. Wyjazd do Stanów z IECenter to czysta przyjemność i absolutne zero stresu, prowadzą przez całą procedurę jak za rękę. Zawsze można liczyć na ich pomoc i odpowiedź nawet na najgłupsze pytania. Nietuzinkowe lokalizacje pracy oferowane przez biuro zachęciły mnie do skorzystania z ich usług po raz kolejny. Polecam! ;)
Paulina RasiakMar 14, 2018
W wakacje 2017 wybrałam się po raz pierwszy na Work&Travel i to właśnie z IECenter. Zdecydowałam się na to biuro, ponieważ ma różnorodny wybór stanowisk pracy oraz ciekawych lokalizacji. Nie pomyliłam się z wyborem :) Pracownicy okazali się pomocni, odpowiedzieli na wszystkie nurtujące pytania i sprawnie poprowadzili przez proces wizowy. Są to młodzi ludzie z zapałem do pracy i miłością do USA! Dzięki wspaniałemu doświadczeniu, w tym roku zdecydowałam się na kolejny wyjazd z IECenter ;)
Kamil MüllerNov 7, 2017
Jeśli ktoś się zastanawia to nad wyborem. To nie powinien tracić na to czasu. Ekipa z IECenter jest świetna!!! Dzięki nim spędziłem najwspanialsze wakacje w moim życiu, a oni mnie do tego przygotowali i przeprowadzili bezboleśnie przez ten proces. Jadąc z nimi czułem się pewny i bezpieczny, a to dzięki konkretnym informacją, wsparciu w każdym momencie i charyzmą pracowników! nie można lepiej trafić!
Karolina MazurekOct 26, 2017
To był mój drugi wyjazd do USA, ale pierwszy z IECenter. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona! Zaczynając od aplikacji jeszcze w Polsce pracownicy biura pomagają z dokumentami, przypominają o wszystkich terminach i spotkaniach. Kiedy tylko dotarliśmy do Nowego Jorku cała nasza dalsza podróż do OBX była zaplanowana od A do Z i nie musieliśmy się o nic martwić. Naprawdę gorąco polecam!
Agnieszka SzczepanikOct 25, 2017
Zanim zaczęłam współpracę z IECenter rozmawiałam jeszcze z dwoma innymi biurami, jednak ludzie z IECenter byli najbardziej pomocni. Szybka odpowiedz na każde pytanie, najlepsze oferty, dobrze zorganizowani. Polecam w 100 procentach.
Joanna WalczakOct 20, 2017
Z biurem IECenter wyjechałam do Stanów już dwukrotnie i planuję wyjechać po raz 3. Pomagają od samego początku ze wszystkim, świetnie się z nimi współpracuje. IECenter wybrałam ze względu na najlepsze oferty pracodawców. Polecam wszystkim zainteresowanym :)
Paula RybarskaOct 19, 2017
Z wyjazdu na program Work&Travel z biurem IECenter jestem bardzo zadowolona. Była to moja pierwsza wizyta w USA i nie mam jakichkolwiek zastrzeżeń co do organizacji mojego pobytu. W razie wątpliwości i pytań pracownicy biura zawsze służą pomocą. Zdecydowanie polecam :)
APLIKUJ JUŻ TERAZ

Obejrzyj film z programu Work and Travel

ZAPISZ SIĘ

Wyślij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą. Po uzupełnieniu kilku dokumentów zostaniesz przez nas umówiony na rozmowę kwalifikacyjną z pracodawcami z USA.

Nie czekaj - zapisz się już dziś!