Kogo szukamy?
Kim jesteśmy?
Aplikuj

Mamy dla Ciebie pracę!

Zatrudnimy 2000 osób w całej Polsce!

APLIKUJ

Kogo szukamy?

Zostań pracownikiem sklepu spożywczego*

Na stanowisku Kasjer - Sprzedawca

Zostań pracownikiem Centrum Dystrybucyjnego

Poszukujemy magazynierów, operatorów wózka widłowego, pracowników administracji magazynowej

Zostań pracownikiem hurtowni spożywczej Cash&Carry

Poszukujemy osób do pracy na kasie, przy wykładaniu towaru, przy rozładunku dostaw, osób z uprawnieniami na wózki widłowe

APLIKUJ
APLIKUJ
APLIKUJ

* oferta dotyczy sklepów własnych i franczyzowych

Kim jesteśmy?

Grupa Eurocash każdego dnia zaopatruje ponad 80 000 przedsiębiorców prowadzących małe i średnie sklepy detaliczne. Posiadamy 12 Centrów Dystrybucyjnych oraz 180 hurtowni w całej Polsce. Pełnimy dziś ważną rolę społeczną, zapewniając żywność milionom Polaków.

Grupa Eurocash to największa polska firma zajmująca się hurtową dystrybucją produktów żywnościowych oraz wsparciem marketingowym dla niezależnych polskich przedsiębiorców prowadzących działalność detaliczną. Wspierane przez Eurocash sieci franczyzowe i partnerskie zrzeszają ponad 14 tysięcy niezależnych sklepów działających pod takimi markami jak abc, Groszek, Delikatesy Centrum, Lewiatan, Euro Sklep czy Gama.

APLIKUJ
W jakim obszarze jest Pan/Pani zainteresowany/a podjąć pracę?
Czy posiada Pan/Pani:
Wybierz...

Administratorem Pani/Pana danych osobowych w zależności od tego, w której ze spółek ubiega się Pani/Pan o pracę jest: Eurocash SA z siedzibą przy ul. Wiśniowej 11, 62-052 Komorniki lub Delikatesy Centrum sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Wiśniowej 11, 62-052 Komorniki. Pani / Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu rejestracji Pani / Pana aplikacji do pracy. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Pani / Panu prawach, dostępnych jest na stronie internetowej https://grupaeurocash.pl/polityka-prywatnosci.

Jestem świadomy/a przysługującego mi prawa do wycofania zgody, jak również faktu, że wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Zgodę mogę odwołać kontaktując się z administratorem na adres e-mail iod_ec@eurocash.pl lub na adres siedziby administratora.

Aplikuj za pomocą formularza

507 001 051

lub

Infolinia rekrutacyjna

Masz pytania dotyczące pracy w Grupie Eurocash? Skorzystaj z naszej infolinii rekrutacyjnej.


Infolinia jest czynna od poniedziałku do piątku,

w godzinach 8:00 – 16:00

Infolinia rekrutacyjna

tel. 507 001 051

Centrala w Komornikach

ul. Wiśniowa 11

62-052 Komorniki