DRAGO ENTERTAINMENT

– zainwestuj w doświadczony zespół i nasze nowe projekty

DRAGO entertainment to firma produkująca i rozwijająca gry komputerowe. Obecnie koncentruje się na tworzeniu angażujących symulatorów oraz większej gry FPS/survival.


Branża: Gaming, gry, rozrywka, informatyka, oprogramowanie

Gdzie: Polska, Kraków

Obserwuj nas na:

Strona www

1 101 650 zł

z 1,56 mln zł

Zapisz się

Oferowany procent udziałów

5,66%

-

10,39%

14 mln zł

Wycena (pre-money)

Kampania crowdfundingowa - 15 października - 5 grudnia

Odwiedź nas:

Kampania crowdfundingowa:

14 listopada - 5 grudnia

131,15% celu minimum

156 inwestorów

cel maksimum

CEL MINIMUM OSIĄGNIĘTY. ZAPISY ZAKOŃCZONE

Kampania crowdfundingowa DRAGO entertainment została zakończona w dniu 5 grudnia 2019. W przypadku pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt pod adresem kontakt@smartfunds.pl.

Rewolucja cyfrowa sprawiła, że produkcja gier to dzisiaj biznes globalny klientem polskiej spółki może być dosłownie każdy gracz na świecie. Nie można jednak zapominać o tym, że konkurencja w tym biznesie również jest globalna. Dlatego, aby osiągnąć w niej sukces należy zawsze poszukiwać USP (unique sellig proposition). To coś wyjątkowego w tworzonych przez spółkę grach. Coś co gracze wyłapią, co przykuje ich uwagę. DRAGO entertainment to doświadczony zespół, na czele którego stoi Lucjan Mikociak, weteran branży gamingowej w Polsce. To studio developerskie, pracujące obecnie nad dużą, nieujawnioną do tej pory produkcją w klimacie postapokaliptycznym, z międzynarodowym potencjałem.


Jako doświadczona w tym biznesie firma, DRAGO entertainment to również producent twardo stąpający po ziemi. Dlatego też w ramach współpracy z Movie Games i PlayWay tworzy równolegle angażujące gry typu symulator. Wizja firmy zakłada, aby pracować równolegle nad większą produkcją, jednocześnie zapewniając bieżącą działalność i wpływy z cyklicznych premier gier typu symulator. DRAGO entertainment to połączenie doświadczenia i kompetencji oraz potencjału gier typu FPS/survival z dywersyfikacją, którą zapewniają gry typu symulator.

Poznaj FrostFall - średniobudżetową grę FPS/Survival autorstwa DRAGO entertainment

- Od dłuższego czasu pracujemy nad najważniejszym dla spółki tytułem, który ogłosiliśmy pod koniec października. To gra typu FPS/survival z bardzo głęboką historią i dużym, otwartym światem w klimacie post-apokaliptycznym o nazwie FrostFall. To co może spodobać się graczom to na pewno dojrzała, nieoczywista i wielowątkowa fabuła. W kwestiach technicznych, zdecydowaliśmy się na rozwiązania, które według mojej wiedzy nie pojawiły się jak dotąd w żadnej innej grze. Jednym z nich będzie dynamiczny system pogody – dla przykładu, jeśli w grze spadł śnieg, a następnie wyszło słońce, gracz będzie mógł zaobserwować roztapianie się śniegu – mówi Lucjan Mikociak, szef i jeden z założycieli DRAGO entertainment. – Wierzymy, że FrostFall na długo zapadnie graczom w pamięci i dołączy do grona polskich tytułów odnoszących sukcesy na całym świecie – dodaje.

Click to play video

DRAGO entertainment: Co nas wyróżnia?

Doświadczony i kompetentny zespół z osiągnięciami w gamedev’ie,

Nowa, średniobudżetowa gra typu FPS/survival FrostFall osadzona świecie w post apokaliptycznym

5 symulatorów w przygotowaniu, z których część już została ogłoszona, a ich zapowiedzi znajdują się w serwisie Steam

Zaangażowani założyciele oraz inwestorzy branżowi i perspektywy długoterminowe rozwoju, a także debiutu na NewConnect.

Wsparcie rozwoju przez firmy, będące bezpośrednio i pośrednio jej udziałowcami, czyli notowanej na NewConnect spółki Movie Games, której akcjonariuszem jest notowany na GPW PlayWay.

Zapisz się

Cele kampanii crowdfundingowej

DRAGO entertainment chce pozyskać kapitał, aby sfinansować model, w którym docelowo ma funkcjonować spółka. Do tej pory jako developer gier, swoje ogromne doświadczenie w branży, spółka zdobywała realizując gry na zlecenie. W tym momencie stawia na swoje własne produkcje, które w 100% będą stanowić ich własność. Z pozyskanego kapitału i przychodów, które wygenerują pierwsze produkcje spółka zamierza:

Dopracować i wydać 5 gier typu symulator: Gas Station Simulator, Food Truck Simulator, Airport Contraband, Detective Simulator i Paparazzi Simulator

Dopracować i wydać grę typu FPS/survival FrostFall w klimacie post-apokaliptycznym

Przekształcić prowadzoną działalność w spółkę akcyjną i rozpocząć proces przygotowań do debiutu na rynku NewConnect w IV kwartale 2020 roku.

Skalować prowadzony biznes i rozwijać zespół deweloperski,

Zwiększyć liczbę portów produkowanych tytułów: XBox, PlayStation, Switch oraz poszerzyć zespół deweloperski

Zbudować własny dział testowania gier i brać udział w krajowych i zagranicznych targach w celu promocji spółki i jej tytułów

Po osiągnieciu finansowania 1,2 - 1,5 mln zł

Po osiągnieciu finansowania 1,2 - 1,5 mln zł

Referencje

Żeby spółka mogła skorzystać na wzroście rynku gier komputerowych, musi umieć tworzyć produkcje, które są unikalne. Muszą to być gry, które wyróżniają się pomysłem, mechaniką, warstwą graficzną – produkcje, które mają to coś. Z punktu widzenia inwestorów, trzeba jednak umieć zachować balans pomiędzy planami i kosztami produkcji. DRAGO entertainment ma obie te cechy, potrafi robić gry, które zwracają uwagę graczy, a jednocześnie, co ważne dla inwestorów, umie to robić efektywnie i przy rozsądnych budżetach.

Mateusz Wcześniak

Prezes Zarządu Movie Games S.A.

Jõrg Hoffmann

Game OL GmbH

I am pleased to recommend DRAGO entertainment Sp. z o.o. based in Krakow after a 5 year long cooperation on a large Massive Multiplayer Online Role-Playing Game.DRAGO is the most dedicated studio I had the pleasure working with that puts an incredible effort into the projects they develop. Both the development team and the company owners show a level of commitment seldom seen in our industry these days.

KAMPANIA ZAKOŃCZONA

Kampania crowdfundingowa DRAGO entertainment została zakończona w dniu 5 grudnia 2019. W przypadku pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt pod adresem kontakt@smartfunds.pl.

Zasady uczestnictwa w platformie Smartfunds:

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

Co powinieneś wiedzieć o DRAGO entertainment?

DRAGO entertainment funkcjonuje na rynku od 20 lat. Było pierwszym polskim studiem, które na swoim autorskim silniku tworzyło grę typu MMORPG (Massively Multiplayer Online Role-Playing Game). Studio znane jest z gry Otherland:Next oraz bestselerów takich jak Oil Tycoon 2, Cold Zero - The Last Stand, Vulture oraz wydanej w grudniu 2018 r. już na własny rachunek gry Treasure Hunter Simulator, która zwróciła się w pierwszym dniu sprzedaży. W planach na najbliższe kwartały spółka ma stworzenie i publikację 5 autorskich gier typu symulator oraz większej produkcji – rozbudowanej gry typu FPS/survival pt. FrostFall.

OTHERLAND: NEXT

COLD ZERO - THE LAST STAND

GAS STATION

SIMULATOR

VULTURE

OIL TYCOON 2

Historia Drago Entertainment

Plany i perspektywy rozwoju

Historia krakowskiej spółki produkującej gry sięga 1998 roku, kiedy założyciel, uprzedni szef polskiego studia TopWare, Adam Mikociak postanowił spróbować sił we własnym biznesie. Spółka rozpoczęła działalność od tworzenia gier na zlecenie. Wśród wyprodukowanych i wydanych tytułów przez Drago znalazły się takie bestsellery jak m.in. Oil Tycoon 2, Cold Zero-The last Stand, Vulture.

Pierwszym naprawdę ambitnym projektem jak na tamte czasy była gra typu MMORPG pt: Grimlands. Była to wymagająca produkcja, nad którą cały zespół pracował przez ponad 5 lat. Mimo znacznego zaawansowania prac, projekt z niezależnych od DRAGO entertainment powodów musiał zostać zarzucony. Firma, która zleciła Drago prace nad projektem w międzyczasie zmieniła właściciela. Właścicie i zarazem inwestor w ramach nowej strategii wycofał się całkowicie z finansowania produkcji gier. DRAGO entertainment praktycznie z dnia na dzień zostało pozbawione środków na produkcję, co zmusiło spółkę do zaprzestania prac nad tytułem. Pomimo, że projekt ostatecznie nie został wydany, trafił jednak do graczy w wersji beta i przeniósł DRAGO jako dewelopera na dużo wyższy poziom.


Kolejnym ambitnym tematem, którego spółka się podjęła było przejęcie i dokończenie produkcji projektu Otherland - również była to gra typu massively multiplayer online role playing game. Produkcja inspirowana jest dziełami Tad Williams. Autor osobiście brał udział w pracach nad produkcją i planuje w najbliższym czasie wydać kolejną książkę. Sama gra została wydana i stanowi duże aktywo spółki. Przychody z produkcji tej gry stanowiły w ostatnich latach sporą część wpływów Drago. W tej chwili projekt jest na etapie komercjalizacji, a polska spółka ma spory udział w ewentualnych przychodach ze sprzedaży.


Lata pracy na zlecenie dla zagranicznych kontrahentów zaowocowały stworzeniem kreatywnego, ambitnego i doświadczonego zespołu na czele którego od lat stoi Lucjan Mikociak. Spółka wypracowała własne standardy w tworzeniu gier, rozwinęła umiejętności oraz sprawdziła się w trudnych sytuacjach. To wszystko sprawiło, że DRAGO entertainment jest gotowe do otworzenia nowego rozdziału w swojej historii, rozpoczęcia produkcji na własny rachunek oraz stworzenia własnego portfolio.

Do góry

Historia Drago Entertainment

Plany i perspektywy rozwoju

5 gier typu symulator premium

Dzisiaj Drago rozwija kilka projektów równolegle. Spółka wciąż wspiera grę Otherland:Next, jednak uruchomiła prace nad własnymi projektami. W grudniu 2018 roku przeprowadziła udaną premierę autorskiego tytułu z gatunku symulatorów - Treasure Hunter Simulator, stworzona przy współpracy z PlayWay i Movie Games. Koszty produkcji zwróciły się już w dobę po premierze.


- Dało nam to solidne potwierdzenie, że jesteśmy gotowi, aby zaoferować graczom własne projekty. Dlatego też w planach studia jest 5 symulatorów, tworzonych w oparciu o badania rynku, oczekiwania graczy, doświadczenie oraz kanały dystrybucji Movie Games i PlayWay. - mówi szef studia Lucjan Mikociak


Najbardziej zaawansowanym obecnie projektem Drago z gatunku symulatorów jest Gas Station Simulator. Zadaniem gracza w tej produkcji będzie odbudowanie zdezelowanej stacji benzynowej, która wymaga kapitalnego remontu. W grze możliwa będzie modyfikacja budynku, dojazdu i terenu wokół stacji. Gracz będzie musiał wyposażyć ją w niezbędne urządzenia, wprowadzić sprzedaż podstawowych towarów potrzebnych kierowcom oraz kontynuować rozbudowę stacji o dalsze usługi i towary zwiększające zyski i atrakcyjność stacji.


Obecnie w preprodukcji znajduje się jeszcze kilka kolejnych symulatorów:

• Food truck Renovation

• Airport Contraband

• Papparazzi

• Detective Simulator


- Wszystkie projekty są symulatorami, a więc wpisują się w bardzo popularny rodzaj gier na rynku globalnym. Traktujemy je na równi, a upublicznienie ich zapowiedzi na platformie Steam i badanie zainteresowania graczy, pokaże nam potencjał każdej z nich i pozwoli podjąć decyzję o kolejności ich realizacji. – mówi Lucjan Mikociak, współzałożyciel DRAGO entertainment.


Proces budowy Wishlisty i sprzedaży każdej produkcji będzie wspierany kanałami Movie Games i PlayWay.

Do góry

Polega na remontowaniu, rozbudowie i prowadzeniu stacji benzynowej położonej przy autostradzie, w samym środku pustyni. Swoboda wyboru i różnorodne podejścia do prowadzenia biznesu i radzenia sobie z presją są kluczowymi składnikami gry. Dzięki szerokiej gamie opcji i podejść do każdego aspektu gry, rozbudowanym funkcjom do odnawiania, rozwoju stacji i nadania jej wyjątkowego charakteru, a także szczegółowym informacjom finansowym. Gas Station Simulator jest jedną z kilku nowych gier nad którymi aktualnie pracuje zespół DRAGO

Gas Station Simulator

Gracz kupuje stary mały food truck, naprawia i renowuje go aby być w stanie go rozbudowywać. Zarabia pieniądze gotując i sprzedając dania klientom w różnych miejscach miasta. Za zarobione pieniądze można kupić, odbudowywać, naprawiać, upgradować i customizować następny pojazd. Dostęp do coraz większego i ciekawszego menu pozwala dostosować ofertę do różnych rodzajów klientów i ich preferencji w różnych lokacjach.

Food Truck Renovation

Gracz pracuje w sekcji security lotniska. Jest odpowiedzialny za odprawy pasażerów i w szczególności jego misja polega na wyłapaniu podejrzanych osób i/lub ich bagażu. Gracz stoi pod dużą presją czasową musząc obserwować pasażerów, bagaż, maszynę prześwietlającą bagaż oracz przeszukiwać podejrzane ładunki, ukryte schowki itp.

Airport Contraband

Gracz wciela się w rolę paparazzi i pracując dla różnych agencji musi dostarczyć zdjęcia celebrytów. Gracz jest ciągle pod presją czasu, jak i niebezpieczeństwa. Musi się wkradać do domów celebrytów, przekupywać bouncerów i ochroniarzy, skradać się i śledzić swoje cele i w odpowiednim momencie zrobić dobrej jakości zdjęcia mając na to zaledwie chwilę, ciągle walcząc z różnego rodzaju przeszkodami. Gracz przemieszcza się swoim samochodem pomiędzy różnymi lokacjami, jak rezydencje, hotele, kluby itp.

Papparazzi

Gracz pracuje jako detektyw dla różnego rodzaju klientów w całym mieście. Zadania są mieszanką od prostego śledzenia poprzez pozyskanie informacji aż do znalezienia winowajców w corporate espionage. Presja czasowa, jak i różne drogi prowadzące do celu wpływają na wynik śledztwa, w trakcie którego gracz może dostać dostęp do różnego rodzaju sprzętu: prosty dyktafon czy aparat, aż po sprzęt używany przez jednostki CSI.

Detective Simulator

Ponadto, DRAGO entertainment od dłuższego czasu pracuje też nad najważniejszym dla spółki tytułem. Będzie to średnibudżetowa gra typu FPS/survival zatytułowana FrostFall z bardzo głęboką historią i dużym, otwartym światem w klimacie post-apokaliptycznym.

Nowa produkcja z gatunku FPS/survival w przygotowaniu - FrostFall

- Od dłuższego czasu pracujemy nad najważniejszym dla spółki tytułem, który ogłosiliśmy pod koniec października. To gra typu FPS/survival z bardzo głęboką historią i dużym, otwartym światem w klimacie post-apokaliptycznym o nazwie FrostFall. To co może spodobać się graczom to na pewno dojrzała, nieoczywista i wielowątkowa fabuła. W kwestiach technicznych, zdecydowaliśmy się na rozwiązania, które według mojej wiedzy nie pojawiły się jak dotąd w żadnej innej grze. Jednym z nich będzie dynamiczny system pogody – dla przykładu, jeśli w grze spadł śnieg, a następnie wyszło słońce, gracz będzie mógł zaobserwować roztapianie się śniegu – mówi Lucjan Mikociak, szef i jeden z założycieli DRAGO entertainment. – Wierzymy, że FrostFall na długo zapadnie graczom w pamięci i dołączy do grona polskich tytułów odnoszących sukcesy na całym świecie – dodaje.

Click to play video

Zespół DRAGO entertainment:

założyciele, zarządi i kluczowi inwestorzy

LUCJAN MIKOCIAK - SZEF STUDIA, UDZIAŁOWIEC

Przygodę z branżą gier rozpoczął z początkiem lat 90’tych współpracą z firmą xLand przy tytułach takich jak Electro Body, czy Heartlight. Po kilku latach doświadczenia przy level oraz game designie dołączył do czołowego wówczas polskiego dystrybutora gier – firmy TopWare, gdzie zrealizował wiele projektów, zarówno w zakresie gier, jak i aplikacji. Od 1996 roku całkowicie skupił się na grach, koncentrując się w szczególności na swych dwóch autorskich projektach: Jack Orlando oraz EARTH 2140.W 1998 roku postanowił poświęcić się swej prawdziwej pasji, którą jest szukanie innowacyjnego podejścia do designu gier, co doprowadziło do decyzji o odejściu z TopWare oraz współzałożenia DRAGO entertainment. Na przestrzeni lat pracował nad ponad 20 projektami, z których większość była przez niego design’owana, a także często produkowana lub oparta na jego wstępnych projektach.

JOANNA TYNOR - PREZES ZARZĄDU SPÓŁKI, UDZIAŁOWIEC

Swoją przygodę z branżą gier i DRAGO entertainment rozpoczęła już w 2003 roku, poznając od podstaw jej specyfikę. Jednak cel jaki sobie postawiła, to nie sama produkcja, a jej szeroko rozumiana koordynacja (kontakty zagraniczne, negocjacje, handel). Podążając za swoimi zainteresowaniami w 2007 roku ukończyła Studia w Krakowie na kierunku Stosunki Międzynarodowe, specjalizacja Handel Zagraniczny.


Następnie, po kilkuletniej pracy dla jednej z wiodących sieci handlowych, gdzie zajmowała się m.in. kontaktami z podmiotami zagranicznymi, szeroko rozumianym eksportem i importem, zdecydowała się na prowadzenie własnej działalności, która z powrotem ukierunkowała ją na branżę gier. Świadczyła usługi programistyczne i graficzne, ściśle współpracując ze specjalistami w tych dziedzinach.W 2009 roku została udziałowcem w DRAGO entertainment sp. z o.o., gdzie z powodzeniem zajmowała się m.in. negocjacjami handlowymi z kontrahentami krajowymi i zagranicznymi oraz koordynacją prac zespołów deweloperskich. Od 2015 roku nieprzerwanie pełni funkcję Prezesa Zarządu DRAGO entertainment sp. z o. o.

ANNA RUTKOWSKA - UDZIAŁOWIEC

Od 1977 roku przez okres 25 lat związana z największym w Europie Środkowo-Wschodniej zakładem produkcyjnym, gdzie zajmowała się pracą koncepcyjną i konstrukcyjną, jak również organizowała szkolenia dla jej wielotysięcznej załogi. Powierzane jej zadania pozwoliły na rozwinięcie kompetencji organizacyjnych i komunikacyjnych. W 2001 roku dołączyła do zespołu Drago entertainment. Determinacja połączona z posiadanymi umiejętnościami pozwoliła na efektywne pełnienie funkcji Prezesa Zarządu Spółki przez okres 9 lat. W 2013 roku zdecydowała się przekazać stanowisko, jednak niezmiennie uczestniczy w działaniach spółki wspierając ją doświadczeniem i znajomością branży.

MATEUSZ WCZEŚNIAK - UDZIAŁOWIEC I CZŁONEK RADY NADZORCZEJ

Od 2008 roku związany z Funduszem Stabilnego Rozwoju, gdzie odpowiedzialny jest za tworzenie i organizację działań spółek zależnych na rynku polskim, francuskim, holenderskim oraz luksemburskim. Od 2015 roku pełni funkcję Wiceprezesa Funduszu Stabilnego Rozwoju oraz jest jego udziałowcem. Wraz z Aleksym Uchańskim stworzył Movie Games S.A., którego jest wiodącym akcjonariuszem i prezesem zarządu.


Mając za sobą studia na kierunkach Zarządzania na SGH oraz Socjologii na SGGW, a także doświadczenie zawodowe w sektorze sprzedaży, finansów oraz marketingu, skutecznie łączy wiedzę z zakresu nauk społecznych i ekonomii.


Doświadczony sprzedawca oraz manager zespołów sprzedażowych, specjalizujący się również w szkoleniach dedykowanych sektorowi finansowemu. Przez lata rozwijał przedsiębiorstwa m.in. w branży deweloperskiej, produktów luksusowych oraz usług finansowych w Polsce jak i na skalę międzynarodową.

MACIEJ MIĄSIK - CZŁONEK RADY NADZORCZEJ

Weteran polskiej branży gier, producent, projektant, programista, sound designer. Znany z pracy nad pierwszym Wiedźminem, ale także wieloma innymi grami, głownie przygodowymi: Reah: Zmierz się z Nieznanym, Schizm: Prawdziwe Wyzwanie, Schizm II: Kameleon, Sentinel: Strażnik Grobowca, czy wydanej w 2017 gry Beat Cop. Współtwórca kultowej już, jednej z pierwszych polskich profesjonalnych gier na PC – Electro Body. Oprócz pracy nad grami Maciej zajmuje się aktywnie edukacją branżową jako Dyrektor Programowy kursu GameDev School oraz wykładowca Warszawskiej Szkoły Filmowej i Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych. Działa także w Fundacji Indie Games Polska.

JAKUB TRZEBIŃSKI - UDZIAŁOWIEC I CZŁONEK RADY NADZORCZEJ

Absolwent Uniwersytetu Warszawskiego (Wydział Polonistyki, specjalizacja Marketing | PR | Dziennikarstwo), studiował również na Wydziale Filozofii. Pisał m.in dla: Magazynu CD-ACTION, portalu Polygamia.pl, Magazynu FILM, portalu Stopklatka.pl, portalu Muzyka.pl, Magazynu LADOS. Posiada doświadczenie w sektorze gier komputerowych. Współpracował z wiodącymi redakcjami branżowymi w Polsce w zakresie przygotowywania recenzji, artykułów, wiadomości i analiz na temat rynku gier komputerowych.

Udziałowcy

Movie Games S.A. z siedzibą w Warszawie

33

udziały

udziałów

27

Joanna Alina Tynor

Anna Rutkowska

27

udziałów

Lucjan Karol Mikociak

51

udziałów

udziałów

12

Pozostali

Najważniejszej wydarzenia z historii DRAGO entertainment

i plany rozwoju

1998r.

powstanie DRAGO entertainment sp. z o.o. Jej założycielem jest uprzedni szef polskiego studia TopWare – Adam Mikociak, gdzie nabył wieloletnie doświadczenie i praktykę.

Tworzenie gier na zlecenie m.in. Oil Tycoon 2 - 2005 rok, Cold Zero-The last Stand - 2003 rok, czy Vulture 1999rok.

1999 - 2005

2005 - 2012

Prace nad Grimlands. Pierwsza tworzona w Polsce gra typu MMORPG (Massively Multiplayer Online Role-Playing Game). Polski shooter w postapokaliptycznym świecie.

2013 - obecnie

Prace nad grą typu MMORPG „Otherland: NEXT”

2018 r.

do spółki dołączyli czołowi przedstawiciele polskiego gamedevu związani z branżą od ponad 20 lat oraz eksperci w dziedzinie finansów, zarządzania i pasjonaci gier; nawiązanie współpracy z Movie Games S.A.

2018 r.

zmiana strategii i decyzja, aby wznowić własne produkcje

6 grudnia 2018 r.

wydanie gry Treasure Hunter Simulator

4 września 2019 r.

oficjalna zapowiedź Gas Station Simulator na Steam

20 września 2019 r

oficjalna zapowiedź Food Truck Simulator na Steam

30 września 2019 r.

29 października 2019 r.

zapowiedź średniobudżetowej gry FPS/Survival pt. FrostFall na Steam

13 listopada 2019 r.

3 grudnia 2019 r.

Zapisz się

Dane finansowe DRAGO entertainment

DRAGO entertainment działa od 20 lat. Poniżej prezentujemy nasze dane finansowe za ostatnie 3 lata.

Przychody

2018

1.460.983,95

2.079.730,22

2017

2.655.374,00

2016

1.442.319,39

2.072.869,02

2.633.550,77

Koszty

50.79,69

70.586,45

104.389,23

EBITDA

18.614,56

6.861,20

21.823,23

Zysk netto

2018

2017

2016

2018

2017

2016

2018

2017

2016

Ryzyka związane z prowadzoną działalnością

Jak każda firma działająca na rynku DRAGO entertainment jest narażone na różnego ryzyka. Mając jednak wieloletnie doświadczenie staramy się je minimalizować. Wśród tych, które identyfikujemy na ten moment są:

  • Ryzyko kursowe
  • Ryzyko zmian przepisów prawnych lub ich interpretacji
  • Ryzyko niekorzystnych zmian przepisów podatkowych
  • Ryzyko związane z koniunkturą na rynku gier
  • Ryzyko wystąpienia nieprzewidywalnych zdarzeń
  • Ryzyko wystąpienia nieprzewidzianych zdarzeń i trendów
  • Ryzyko niepromowania gry przez dystrybutorów/platformy sprzedażowe
  • Ryzyko związane z deficytem wykwalifikowanych pracowników na rynku

UWAGA: Inwestycja jest odpowiednia tylko dla Użytkowników, którzy posiadają niezbędne doświadczenie i wiedzę umożliwiające świadome i niezależne podejmowanie decyzji inwestycyjnych przy wystarczającym zrozumieniu ryzyka inwestycyjnego związanego z inwestycjami na wczesnym etapie oraz rozsądnym uwzględnieniu wszystkich istotnych okoliczności oraz są w stanie ponieść wszelkie straty, które mogą wyniknąć z takiej inwestycji (która może być równa całej zainwestowanej kwocie). Taka inwestycja powinna być traktowana jako inwestycja długoterminowa i uzupełniająca w stosunku do istniejących inwestycji w szereg innych aktywów finansowych i nie powinna stanowić większej części portfela inwestycyjnego.


Użytkownik przyjmuje do wiadomości występowanie istotnych czynników ryzyka związanego z udziałem w Kampanii oraz podjęciem decyzji o zaangażowaniu kapitałowym, spośród których jako najistotniejsze można znaleźć w OSTRZEŻENIU DOTYCZĄCYM RYZYK ZWIĄZANYCH Z UDZIAŁEM W KAMPANII

Możliwe wyjścia z inwestycji

Inwestycja w DRAGO entertainement w ramach crowdfundingu zakłada różne scenariusze wyjścia:

01

Przekształcenie udziałów w akcje,

Sprzedaż akcji na rynku prywatnym lub publicznym po debiucie na NewConnect (IV kwartał 2020r.),

02

Sprzedaż udziałów do inwestora branżowego.

03

Zapisz się

Zapisz się do newslettera

aby otrzymywać powiadomienia o postępach kampanii i aktualizacje

Uwaga! Pamiętaj, że inwestowanie wiąże się z ryzykiem, włączając w to utratę kapitału lub płynność, uniemożliwiającą wycofanie środków. Zanim podejmiesz decyzję, przeczytaj nasze ostrzeżenie dotyczące ryzyka. Korzystając z serwisu bez modyfikacji ustawień przeglądarki, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.