GRUPA DEKRA W POLSCE

GRUPA DEKRA W POLSCE. ZAPEWNIAMY BEZPIECZEŃSTWO.

Czytaj więcej

NA DRODZE

W PRACY

W DOMU

ZAPRASZAMY
NA SZKOLENIA ONLINE

Czytaj więcej

PAMIĘTAJ O PRZEGLĄDZIE OKRESOWYM BUDYNKU DO 31 MAJA

Czytaj więcej

ZNAJDŹ INSPEKTORÓW TECHNICZNYCH DLA TWOJEGO PROJEKTU

Czytaj więcej

KLIENCI BIZNESOWI

Eksperci DEKRA wykorzystują swoją wiedzę i wieloletnie doświadczenie, aby dostarczyć Twojej firmie rozwiązania dostosowane do jej potrzeb. Jesteśmy światowym liderem w dziedzinie bezpieczeństwa, rozwoju biznesu, audytów, inspekcji, usług dla przemysłu, nadzorów inwestycyjnych oraz certyfikacji systemów zarządzania i rozwoju kompetencji.

PRZEMYSŁ

MOTORYZACJA

Pokaż więcej ↓

BUDOWNICTWO

Pokaż więcej ↓

ROZWÓJ PERSONELU I REKRUTACJA

Pokaż więcej ↓

KLIENCI INDYWIDUALNI

Grupa DEKRA w Polsce to nie tylko usługi dla firm. Z nami między innymi wycenisz i sprawdzisz stan techniczny swojego samochodu oraz podniesiesz kompetencje zawodowe i zdobędziesz certyfikat, który je potwierdzi.

Pokaż więcej ↓

DEKRA W POLSCE

Grupa DEKRA w Polsce to część międzynarodowego koncernu DEKRA SE z siedzibą w Stuttgarcie. Od niemal stu lat na świecie i dwudziestu w Polsce eksperci DEKRA pracują na rzecz zwiększania poziomu bezpieczeństwa na drodze, w pracy i w domu. W Polsce biura DEKRA znajdują się we Wrocławiu, Warszawie i Krakowie oraz w Gdańsku, Poznaniu i Toruniu.

FORMULARZ KONTAKTOWY

Chcesz dowiedzieć się więcej o wybranej usłudze DEKRA i poznać jej koszty?


Napisz do nas!

Wspólnie opracujemy rozwiązanie optymalne dla Twojej firmy.

Informujemy, że podanie Państwa danych osobowych jest dobrowolne, oraz że mogą Państwo w dowolnym momencie wycofać powyższą zgodę, a jej wycofanie nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed jej wycofaniem.

* pole obowiązkowe

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych do celów udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie

1. Współadministratorami podanych przez Państwa danych w zakresie imienia, nazwiska i adresu e-mail są DEKRA Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. W. Rzymowskiego 28, 02-697 Warszawa, biuro.warszawa@dekra.com, tel. +48.22.577-36-00 oraz DEKRA Certification Sp. z o.o., z siedzibą we Wrocławiu, przy ul. Legnickiej 48 H, 54-202 Wrocław, biuro.wroclaw@dekra.com, tel. +48.71.780-47-77.

2. Współadministratorzy danych uzgodnili, że odpowiadają w takim samym stopniu za wypełnienie obowiązków wynikających z przepisów dotyczących ochrony danych osobowych, w szczególności w odniesieniu do realizacji praw przysługujących podmiotom danych.

↓ Pokaż więcej ↓

3. Wszelkie pytania związane z przetwarzaniem przez nas Państwa danych można kierować do naszego inspektora ochrony danych osobowych pod adresem: odo.pl@dekra.com

4. Podane przez Państwa dane będą przetwarzane do celów udzielenia odpowiedzi na przesłane przez Państwa zapytanie.

5. Państwa dane będą przechowywane w bazach Współadministratorów przez okres 3 lat od dnia ostatniego kontaktu w sprawie będącej przedmiotem pytania.

6. Podstawą przetwarzania Państwa danych osobowych jest art. 6 ust. 1 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, zwanego dalej „RODO”, co oznacza, że przetwarzanie Państwa danych osobowych będzie odbywać się na podstawie Państwa zgody.

7. Odbiorcami danych są upoważnieni pracownicy/współpracownicy Współadministratorów danych, którzy w celu wykonania swoich obowiązków mogą otrzymać do nich dostęp oraz podmioty, którym Współadministratorzy powierzyli przetwarzanie danych na podstawie umowy, np. firmom informatycznym.

8. Państwa dane mogą być przechowywane na serwerach znajdujących się poza UE, ponieważ korzystamy z zewnętrznego systemu CRM firmy ZOHO. ZOHO należy do programu US Privacy Shield, który potwierdza spełnienie przez tę firmę europejskich wymagań w obszarze bezpiecznego przetwarzania danych.

9. Na zasadach i warunkach określonych w RODO przysługuje Państwu prawo dostępu do swoich danych oraz ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych. W celu skorzystania z powyższych praw, należy skontaktować się z naszym inspektorem ochrony danych na adres wskazany w pkt. 3.

10. Jeżeli uznają Państwo, że Państwa dane są przetwarzane niezgodnie z przepisami prawa, możliwe jest wniesienie skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

11. Podanie przez Państwa danych nie wynika z żadnego obowiązku prawnego oraz jest dobrowolne, jednak konieczne do udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu, co oznacza, że odmowa podania przez Państwa danych osobowych będzie równoznaczna z dobrowolną rezygnacją z postawionego zapytania.

12. Państwa dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym w formie profilowania, w sposób, który wywołuje wobec Państwa skutki prawne lub w podobny sposób istotnie wpływa na Państwa sytuację.

Grupa DEKRA w Polsce. Twój partner dla bezpieczeństwa.

Wrocław, Warszawa, Toruń, Poznań, Kraków, Gdańsk

+48.22.654-43-10

Polityka prywatności

Obserwuj nas na:

© DEKRA 2020

Ta strona korzysta z plików cookies (tzw. „ciasteczek”). Przeglądając ją, wyrażasz zgodę na ich zapisywanie na Twoim komputerze. Możesz je także wyłączyć.
Dowiedz się więcej