Kim jesteśmy?
Skąd pochodzimy?
Dokąd zmierzamy?
Czym jest SXO?
Pobierz case study

Pozyskaj więcej klientów

Twój sklep internetowy skuteczniejszy po jednym audycie.

Unikalne połączenie SEO z UX w Twoim e-Commerce.

Odbierz bezpłatny audyt sklepu
Zobacz, co wymyśliliśmy

Semcore

Kim jesteśmy?

Semcore to fuzja wiedzy, talentu i innowacyjności ludzi, którzy budują jedyną tego rodzaju agencję w Polsce. Zamykając się na wiele miesięcy w laboratorium, opracowaliśmy autorskie rozwiązanie SXO dla e-Commerce. Połączyliśmy SEO z UX, które działając razem, poprawiają skuteczność sklepów internetowych diametralnie!

37

pracowników

lat pracy

7

klientów

389

Umów z nami rozmowę

pracowników

37

Skąd pochodzimy?

Mieścimy się w Poznaniu, jednak

nasze DNA swoje korzenie ma w sieci.

Dzięki temu działamy w całym Internecie.

Światłowodami i przez wifi potrafimy dotrzeć do każdego sklepu internetowego na świecie. Także do Twojego e-Commerce.

Bez względu na to, co sprzedajesz, kto jest Twoją grupą docelową oraz z jakiego systemu korzystasz do prowadzenia sklepu internetowego, jesteśmy w stanie poprawić jego skuteczność.

Nasze DNA w sieci:

Mamy też dobre geny

po ojcach założycielach:

MARCIN STYPUŁA

ALEKSANDER CIERNIEWSKI

Zleć nam bezpłatny audyt twojego sklepu

Bezpłatny audyt

Jesteśmy pierwszą w Polsce agencją posiadającą status partnera PrestaShop

Zwiększenie sprzedaży

Dokąd zmierzamy?

Naszym marzeniem jest pozostawić po sobie lepszy świat. Przynajmniej świat e-Commerce.

Jako właściciel sklepu internetowego na co dzień masz do czynienia z lawinami “cudownych” pomysłów na zwiększenie sprzedaży swojego sklepu online.

Nie ma tygodnia, aby na Twoją skrzynkę nie trafiały oferty pozycjonowania, kampanii reklamowych czy innych rozwiązań agencyjnych. Często to bełkot i strata czasu.

Dlatego chcemy Ci pomóc i uporządkować pewne zagadnienia w biznesie w sieci. Przede wszystkim tłumaczymy, na czym polega nasza praca.

Wiesz, co zamawiasz i jaki zrealizujesz z nami cel. Wystarczy, że porozmawiamy, a sam przekonasz się, że decyzja o umówieniu rozmowy była najlepszą inwestycją kilku minut ostatnimi czasy.

UMÓW ROZMOWĘ Z EKSPERTEM

Użyteczność

Czym jest SXO? Spawamy SEO z UX! Bang!

Prowadząc sklep internetowy, z pewnością wiesz, że ważna jest jego widoczność w sieci oraz dobra pozycja w wynikach wyszukiwania.

W uproszczeniu mają na to wpływ dwie kwestie: optymalizacja witryny (SEO) oraz jej pozycjonowanie, czyli szereg czynności sprawiających, że Twoje pozycje są wyższej od konkurencji.

Możesz też wybrać drogę “na skróty” i inwestować w kampanie reklamowe, które w przypadku niektórych branż mogą okazać się kosztowne. Bez względu jednak na fakt pozyskiwania ruchu w swoim sklepie odbiorca musi zapoznać się ze stroną docelową, produktem, procesem zakupowym etc.

Tym samym kluczowe, do podjęcia przez niego pozytywnej decyzji zakupowej jest dobre doświadczenie podczas tej wizyty. Wpływa na to design (wygląd, rozmieszczenie elementów) oraz funkcjonalność sklepu (czy elementy są dobrze widoczne, czy witryna szybko ładuje treści oraz czy w całym procesie złożenia zamówienia nie napotyka problemów). Ta wygoda i użyteczność to właśnie UX.

Co zatem powiesz, kiedy jeden audyt Twojego sklepu może wskazać obszary zarówno z kategorii SEO, jak i UX.

Nie tylko możesz poprawić widoczność Twojej witryny (pozyskać więcej klientów), ale również poprawić komfort potencjalnego klienta w sklepie (użyteczność sklepu pozwoli na łatwiejsze podjęcie decyzji zakupowej).

Przekonaj się, co możemy poprawić w Twoim sklepie internetowym, i skorzystaj teraz z konsultacji

oraz bezpłatnego audytu Twojego sklepu internetowego!

Odbierz bezpłatny audyt sklepu

Czyli dlaczego warto z nami współpracować?

Co łączy Ludwika z Terravitą?

Przede wszystkim dlatego, że w e-Commerce rozwiązujemy Twoje realne problemy. Do tej pory rozwiązaliśmy kilkaset problemów w różnych sklepach w sieci. Między innymi dla tych marek:

Z firmą Semcore współpracujemy już od 2017 roku. Impulsem dla nawiązania tej współpracy było dla nas uruchomienie nowego serwisu ludwik.pl. Zależało nam, by zaistnieć szerzej nie tylko jako producent płynu do mycia naczyń, lecz całej gamy środków czyszczących. I to właśnie sukcesywnie udaje się m.in. dzięki współpracy z Semcore. Cenimy sobie zwłaszcza elastyczność oraz inicjatywę, którymi agencja wykazuje się w swoich działaniach.

Wysokie standardy obsługi klienta oraz profesjonalizm pozwalają mi rekomendować Semcore jako solidną firmę optymalizującą oraz pozycjonującą strony internetowe. Z przyjemnością rekomenduję Semcore jako niezawodnego partnera.

Nasza współpraca z firmą Semcore układa się pomyślnie. Firma wypracowuje zyski ze sklepu internetowego, a w przypadku skomplikowanych kwestii wykazują proaktywną postawę.

Wieloletnia współpraca przy promocji kilku naszych stron internetowych. Bez żadnej skazy - zawsze z wynikami podnoszącymi nie tylko widoczność, ale także ruch na stronach oraz pozytywnie wpływająca na sprzedaż z kanału internetowego. Pro-aktywne podejście i bardzo profesjonalny kontakt. Nigdy się nie zawiedliśmy i nie ma żadnych przesłanek, aby mogło się to zmienić.

Semcore

Ask for more?

Proszę bardzo! Podaj maila, a wyślemy Ci case study współpracy z pewnym klientem, dla którego

nasze działania podniosły przychody o 57%, a widoczność w wynikach TOP10 z 784 fraz na 1068 fraz! Ogień!

Napisz do nas już dziś!

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą.

ⓒ 2019 Agencja Semcore. Wszelkie prawa zastrzeżone.